Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 28.janvāris   Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.februāris  


Par "Cēsnieku kluba" izpilddirektori apstiprina Zani Siksnāni

"Cēsnieku kluba" sanāksmē par kluba izpilddirektori tika apstiprināta ilggadēja kluba biedre Zane Siksnāne, informē "Cēsnieku kluba" valdes loceklis Gints Lazdiņš.

 

"15 sanākušie biedri uzskatīja, ka ilgstoša darbošanās klubā ir priekšrocība, un no 11 kandidātiem izraudzījās Zani Siksnāni. Tika pieņemts lēmums, ka kluba esošā valde turpina strādāt arī šogad, jo valde klubam tiek ievēlēta uz trīs gadiem," sacīja Lazdiņš.

 

Tas nozīmē, ka, tāpat kā līdz šim, kluba valdes priekšsēdētājs būs Rolands Tjarve, bet valdes locekļi - Selga Laizāne un Gints Lazdiņš.

 

""Cēsnieku kluba" sēdē tika nolemts, ka līdz nākamajai pilnsapulcei kluba biedri veidos darba grupas, kuru mērķis ir izstrādāt kluba 2009.gada prioritātes. Šīs idejas tiks apspriestas nākamajā biedru pilnsapulcē marta vidū," informēja Lazdiņš, uzsverot, ka klubam katru gadu tiek izvirzītas prioritātes un izraudzīti atbalstāmie projekti.

 

Sēdē arī apstiprināts, ka telpas kluba pastāvīgajam birojam Rīgā atradīsies Tirgoņu ielā 8.

 

"Cēsnieku klubs" darbojas kopš 2001.gada. Klubs vieno bijušos cēsniekus - savas dzimtās pilsētas patriotus, kas dažādu iemeslu dēļ vairs nedzīvo Cēsīs, bet vēlas palīdzēt pilsētai. Pašlaik klubā ir 24 biedri un tikpat daudz atbalstītāju, kuri var piedalīties kluba sēdēs, bet tiem nav balsstiesību.

 

2004.gadā tika dibināta kluba Jauniešu nodaļa, kurā darbojas Rīgā studējošie Cēsu jaunieši.

 

Kluba biedri aktīvi iesaistījušies Cēsu pilsētas 800 gadu jubilejas svinību organizēšanā, kā arī snieguši materiālu atbalstu Cēsu skolām un finansiāli atbalstījuši sociāli maznodrošinātās un sociāli nelabvēlīgās cēsnieku ģimenes.

 

 

Informācijas avots: LETAAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv