Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 17.februāris  


Cēsu novada domes ārkārtas sēdē

 

Ceturtdien 17.februārī notika Cēsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā deputāti izskatīja jautājumu par  zemes gabalu maiņu un atsavināšanu Eiropas Savienības fonda projekta „ Cēsu pilsētas tranzītielas – Pētera ielas – rekonstrukcija”  īstenošanai.

   Kā jau esam informējuši ir apstiprināts finansējums Pētera ielas rekonstrukcijai, atjaunojot un paplašinot brauktuvi, kā arī izbūvējot veloceliņu. Lai šo projektu realizētu  pilnā apjomā, nepieciešams atpirkt privātpersonām piederošus Pētera ielai pieguļošus zemes nogabalus, ielas paplašināšanai. Zemes novērtējumu veica SIA „Eiroeksperts”.

  Deputāti atbalstīja pirkumu līgumu  slēgšanu, kā arī apmaiņu pret līdzvērtīgiem pašvaldības zemes gabaliem. Taču ar visiem zemes īpašniekiem vienošanās par zemes atpirkšanu vai maiņu vēl nav panākta.

  Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas „NVO fonds” ietvaros, finansējums apstiprināts Sieviešu resursu centra „Prieks” un sadarbības partneru biedrības „Cēsu pensionāri” projektam. Tas paredz dažādas aktivitātes senioriem – veselības stiprināšanu, amata prasmju apgūšanu arī nometņu rīkošanu. Deputāti atbalstīja to, ka pašvaldības Pieaugušo izglītības centrs piešķir biedrībai „Cēsu pensionāri” projekta priekšfinansējumu 2000 latu apmērā. Šī summa jāatgriež pēc projekta gala finansējuma saņemšanas 2012.gadā.

   Vēl deputāti atbalstīja ilgtermiņa kredīta ņemšanu vairāk nekā 300 tūkstošu latu apjomā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu renovācijas 2.kārtai” īstenošanai.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv