Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.marts  


Tiesībsarga biroja speciālisti Cēsu iedzīvotājus informēs par cilvēktiesībām

Šā gada 23. martā Tiesībsarga biroja speciālisti dosies uz Cēsīm, lai tiktos ar pilsētas un rajona iedzīvotājiem. Reģionālo semināru cikla ietvaros juristi ik mēnesi apmeklē kādu no Latvijas pilsētām. Semināru mērķis ir informēt iedzīvotājus par dažāda veida cilvēktiesībām un Tiesībsarga biroja uzdevumiem šo tiesību aizsardzībā.

 

Seminārs notiks 23. martā plkst. 10:30 Cēsu pilsētas domes zālē. Semināra laikā Tiesībsarga biroja juristi atbildēs uz jautājumiem par to, kā un kur vērsties ar sūdzību, ja pārkāptas cilvēktiesības. Paredzēts, ka pēc semināra iedzīvotājiem tiks sniegtas bezmaksas juridiskās konsultācijas par cilvēktiesību un labas pārvaldības jautājumiem. Interesenti konsultācijām var pieteikties pa tālruni 67686768.

 

Pieredze liecina, ka iedzīvotāji labprāt izmanto iespēju savā pilsētā noskaidrot viņiem aktuālos cilvēktiesību jautājumus un saņemt juristu palīdzību un ieteikumus to risināšanā. Tādējādi vismaz daļā gadījumu izdodas sākt risināt iedzīvotājiem svarīgos jautājumus turpat cilvēka dzīvesvietā. 

 

Došanās uz reģioniem ir daļa no informatīvā darba, ko veic Tiesībsarga biroja darbinieki. Iedzīvotāju informētība par viņu pamattiesībām un Tiesībsarga iespējām palīdzēt to aizstāvēšanā ir sevišķi svarīga. Tādējādi Tiesībsarga birojs var pilnvērtīgāk darboties un īstenot iedzīvotāju aizsardzības funkciju. 2008. gada laikā Tiesībsarga biroja juristi devās uz semināriem Balvos, Talsos, Bauskā, Limbažos, Salacgrīvā, Jēkabpilī, Līvānos, Kuldīgā, Dobelē, Ventspilī, Rēzeknē, Ludzā, Pāvilostā, Liepājā un Jelgavā. Šogad plānots doties pie iedzīvotājiem vēl 20 Latvijas pilsētās. Pirmie semināri jau notikuši Valmierā, Smiltenē, Sabilē un Kandavā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Brance,

Tiesībsarga biroja

Sabiedrisko attiecību daļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. +371 67686776,

E-pasts: laura.brance@tiesibsargs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv