Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.marts  


Tiesībsarga biroja speciālisti viesosies pie Cēsu skolēniem

Šā gada 23. martā Tiesībsarga biroja speciālisti dosies uz Cēsīm, lai tiktos ar pilsētas 2. pamatskolas skolēniem. Šis ir pirmais pasākums, kad ikmēneša reģionālo semināru ietvaros Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību departamenta juristi dosies uz skolām un bērnu interešu centriem, lai izglītotu bērnus un jauniešus par Tiesībsarga biroja darbu un bērna tiesībām.

 

Nodarbības katrai klasei atsevišķi paredzētas 5. un 9. klašu skolēniem, to laikā jaunieši tiks iepazīstināti ar informāciju par Tiesībsargu un Tiesībsarga biroju, tā darbības jomām, kā arī ar interaktīvas spēles „Indriķa XIII gudrības” palīdzību apgūs jaunas un nostiprinās jau esošās zināšanas par bērna tiesību jautājumiem. Tāpat speciālisti palīdzēs bērniem izprast, kādos gadījumos bērna tiesības var tikt ierobežotas bērna paša drošības un aizsardzības interesēs. Kopumā par bērnu tiesību jautājumiem tiks izglītoti apmēram 100 skolēni.

 

Sabiedrības informēšana par cilvēktiesību jautājumiem ir viens no Tiesībsarga biroja uzdevumiem, tāpēc ir svarīgi, lai arī bērni būtu pēc iespējas zinošāki par savām tiesībām un spētu par sevi pastāvēt dažādās situācijās. Tāpat ir svarīgi, lai bērnu vidū veicinātu pozitīvu domāšanu, iecietību un atbildības sajūtu, tāpēc jārunā ne tikai par tiesībām, bet arī par to pareizu izpratni un īstenošanu dzīvē.  

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Brance,

Tiesībsarga biroja

Sabiedrisko attiecību daļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. +371 67686776,

E-pasts: laura.brance@tiesibsargs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv