Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.marts  


"Latviešu radio" uzsāk apraidi Cēsīs

No 17. marta Cēsīs un Cēsu rajonā apraidi uzsāk „Latviešu radio”. Jauno radiostaciju var uztvert 100,9 MHz frekvencē FM diapazonā 30 km apkārtnē ap Cēsīm.
Latviešu Radio apraide Cēsu rajonā notiks pateicoties sadarbības līgumam ar SIA „Saules Iela”, kura līdz šīm izplatīja programmu Progressive FM. „Latviešu Radio” programma 100,9 MHz frekvencē skanēs katru dienu no 5:00 līdz 21:00. Pārējā laikā darbu turpinās programma „Progressive FM”. 

„Latviešu radio” ir Latvijas vēsturē pirmā komerciālā radiostacija, kuras programmā skan tikai Latviešu dziesmas. 

Programmas muzikālā daļa sastāv tikai no populārās, Latvijā tapušās mūzikas. Šīs radiostacijas galvenais mērķis ir sekmēt Latvijas populārās mūzikas konkurētspēju un identitāti Eiropas Savienībā, veicināt latviešu aktuālās mūzikas popularitāti mērķa auditorijā līdz 40 gadiem. Mērķa auditorijas izvēle ir pamatota ar to, ka šāda identitāte pirmkārt tiek stiprināta ar gados jaunu izpildītāju piedalīšanos mūzikas tirgū.

Lai sasniegtu šo mērķi, tiem Latvijas populārās mūzikas izpildītājiem, kuri pretendē uz dalību Eiropas Savienības mūzikas tirgū ir nepieciešams stabils vietējo elektronisko mediju atbalsts. Tādēļ “Latviešu Radio” rūpēsies par to, lai pēc iespējas lielākam jauno mūziķu skaitam būtu iespēja mēģināt iekarot Latvijas klausītāju atzinību.

 „Latviešu Radio” programmu Cēsīs ir paredzēts papildināt ar dažādiem lokāliem elementiem – vietējām pilsētas un rajona ziņām, reklāmu, raidījumiem par pilsētas mūzikas un kultūras dzīvi, vietējiem topiem, u.c. izklaides un informatīva rakstura raidījumiem.

Par vietējo raidījumu veidošanu labprāt uzklausīsim sadarbības piedāvājumus. Savus pieteikumus un idejas, lūdzu, sūtiet uz @pastu: info@latviesuradio.lv .

Plašāka informācija: www.latviesuradio.lv Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv