Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.marts  


Zaļajā tirdziņā Cēsīs Rožu laukumā pirmo reizi plašā izvēlē būs piena produkti

Šo sestdien, 21.martā, no plkst.9.00 līdz 15.00 visi cēsnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Rožu laukumu Cēsīs, kur notiks Latvijas zemnieku un amatnieku „Zaļais tirdziņš”.

 

Pilsētnieku un viesu plaši apmeklētais tirdziņš atjaunotajā Rožu laukumā pulcēs apmēram 50 tirgotājus - zemniekus un amatniekus. Tradicionālajā zaļajā tirdziņā pirmo reizi tiks pārdoti piena produkti, tai skaitā izlejamais piens, biezpiens, krējums un arī olas. Tajā varēs iegādāties arī citu Latvijas vietējo lauksaimniecības produkciju, t.sk. maizes un konditorejas izstrādājumus, ogas, dārzeņus, gaļas un zivju produktus. Neiztrūkstošie tirdziņa viesi būs eksotiskās lamas un citi atpūtas kompleksa „Rakši” kamieļveidīgie zvēriņi, un mūzika.

 

Amatnieku un zemnieku gadatirdziņi Rožu laukumā norisinās divas reizes mēnesī – mēneša pirmajā un trešajā sestdienā. Nākamais tirdziņš notiks Lieldienu sestdienā, 11.aprīlī, kad tirdziņā valdīs Lieldienu gaisotne ar šūpošanos, olu ripināšanu, dejošanu un citām svētku izklaidēm.

 

Visus tirgoties gribētājus lūdzam kontaktēties ar Sandru pa telefonu 29247891. 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv