Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 17.marts  


Cēsu volejbolisti - Nacionālās līgas čempioni!


  

Ar milzīgu Cēsu volejbola kluba līdzjutēju atbalstu Cēsu volejbolisti vakar skaistā, dramatiskā piecu setu spēlē, pārspējot Armijas volejbola klubu (regulārās sezonas 1. vietas ieguvējus), spēja izcīnīt sev un savai pilsētai Nacionālās līgas čempionu titulu.

Šosezon komanda tika veidota no spēlētājiem, kuri savas sporta gaitas sākuši Cēsu pilsētas Sporta skolā – Valters Šķēle, Kaspars Salmiņš, Mārtiņš Krams, Sandis Ādamsons, Ģirts Glāzers, Atvars Vilde, Andris Osis un Lauris Dubovskis, kā arī no volejbolistiem, kuri ir jau kļuvuši par cēsniekiem. Komandu cīņās vadīja spēlējošie treneri Aldis Jaundžeikars (viņš arī Cēsu pilsētas sporta skolas jauno volejbolistu treneris un Latvijas junioru izlases otrais treneris) un Ģirts Mārtiņsons.

Ceļā uz čempionu titulu, pusfinālā Cēsu volejbolisti sīvās cīņās apspēlēja VK Vecumnieku komandu - izbraukumā panākums piecos setos, mājas spēlē panākums trijos setos. Savukārt cēsnieku pretinieki - Armijas volejbola klubs – pusfinālā pārliecinoši apspēlēja jaunos Murjāņu Sporta Ģimnāzijas volejbolistus.

Līdz izšķirošajai finālspēlei abas komandas finālsērijā līdz divām uzvarām bija guvušas pa vienam panākumam katra savā laukumā. Cēsīs trijos setos pārāki bija cēsnieki, bet Rīgā 2.finālspēlē trijos setos uzvaru izcīnīja Armijas volejbola klubs, kas finālsērijas trešajai spēlei Armijas sporta kluba zālē solīja papildus intrigu.

Spēle izvērtās emocionāla un spraiga, un SK Cēsis volejbolisti vēlajā vakarā uz Rīgu atbraukušajiem Cēsu komandas atbalstītājiem nelika vilties – uzvara skaistā piecu setu spēlē (19-25; 25-16; 25-23; 19-25; 15-12).

Prieks par komandas panākumu, spēlētāju pašatdevi un cīņassparu, īpaši par jaunā Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņa Atvara Vildes (viņš arī Latvijas junioru izlases dalībnieks) sniegumu šajās spēlēs.

Nacionālās līgas čempionu titula iegūšana nodrošināja Cēsniekiem iekļūšanu Latvijas čempionāta pusfinālā (SK Cēsis un AVK savstarpēja LVF apstiprināta vienošanās par izmaiņām LČ izspēles sistēmas nolikumā) un iespēju jau aprīļa sākumā cīnīties ar Schenker volejbola līgā spēlējošajiem Latvijas klubiem par medaļām nu jau Latvijas čempionātā.

 

P.S. Komandas vārdā milzīgu paldies sakām visiem mūsu atbalstītājiem un līdzi jutējiem, SK Cēsis prezidentam Krišjānim Kļaviņam par finansiālo atbalstu, Cēsu novada pašvaldībai par sporta zāles nodrošinājumu un, protams, Cēsu pilsētas Sporta skolai - īpaši treneriem Aldim Jaundžeikaram un Mārim Kramam.

 

 

2010.gada 17.martā

Ģ.MārtiņsonsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv