Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 17.marts  


Cēsu pansionātā 105 gadu jubilejā sveic Almu Vilmani


Trešdien 16.martā Cēsu pansionātā bija skaisti svētki, pansionāta iemītniece Alma Vilmane atzīmēja ļoti cienījamu jubileju. Trešdien viņai apritēja 105 gadi! Šim notikumam par godu bija sanācis krietns apsveicēju pulks, pansionāta darbinieki un iemītnieki, pašvaldības pārstāvji, bērni ar muzikālu sveicienu, protams, arī žurnālisti. Pati jubilāre moža un smaidīga, goda vietā sēžot, sagaidīja viesus un dalījās atmiņās par garajā mūžā pieredzēto.

   Almas kundze ir dzimusi Rīgā, pēc aprecēšanās pārcēlusies pie vīra uz Džuksti, kur ilgu laiku dzīvoja un apguva lauku darbus. Cēsu pansionātā viņa jūtas labi, ir sabiedriski aktīva, piedalās visos pasākumos ir atsaucīga un labestīga. Sveicot jubilāri, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, vēlēja Alamas kundzei labu veselību, mundru garu un atzina, ka viņas mūžs ir tik ilgs un bagāts tāpēc, ka jubilāre uz dzīvi un cilvēkiem raugās ar smaidu un labestību. Savukārt Almas kundze visiem sveicējiem un cēsniekiem novēlēja sekot viņas piemēram, nodzīvot 105 gadus un pieredzēt daudz laba.

Attēlā: Almu Vilmani 105 gadu jubilejā sirsnīgi sveica Cēsu pansionāta darbinieku kolektīvs.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv