Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 17.aprīlis  


Izstāde „Cēsu uzņēmējs 2006” paplašina savu piedāvājumu apmeklētājiem

Cēsis                                                                                                     2006.gada 18.aprīlī

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Velvele

 

 

Pēc „Cēsu uzņēmējs 2006” organizatoru rīcībā esošās informācijas izstādē piesakās arvien jauni dalībnieki. Uz šo brīdi dalībnieku skaits sasniedzis gandrīz 100 uzņēmumus. Plašā klāstā būs pārstāvēti tradicionālie amatniecības izstrādājumi: keramika, ādas darinājumi, sudrabs, metāls uc.

 

Šogad kā īpašs akcents ir vairāku rajona  pašvaldību dalība izstādē. Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas un Amatas pagasti prezentēs sevi kā tūrismam un uzņēmējdarbībai  interesantu vidi. Kopā ar pašvaldību darbiniekiem stendos savus piedāvājumus sniegs pagastu uzņēmēji. Kā īpaši atzīmējamas ir Cēsis ar savu astoņsimtgadi. Izstādē būs stends, kurā Cēsu dome sadarbībā ar Vidzemes vēstures un tūrisma centru un Kultūras centru stāstīs par gaidāmo jubileju.

 

Liels pieprasījums arī  šogad ir āra stendiem. Pie ēkas J.Poruka ielā 8 (CATA kultūras nams) paredzētas vietas lielgabarīta tehnikas izrādīšanai, jaunākajiem auto modeļiem, koka , metāla un akmens izstrādājumiem  Arī pakalpojuma sniedzēji, piem. kā LATTELEKOM izvēlējušies vietu brīvā dabā.

Interesanti ir tas, ka uz šo izstādi ir pieteikušies daudz jaunu uzņēmumi . Tas, kā teica izstādes organizatore Rita Merca, liecina par patēriņa tirgus paplašināšanos Vidzemē. Dalība izstādē visnozīmīgākā ir tieši jaunajiem uzņēmumiem, te aci pret aci patērētājs iepazīst piedāvājumu un otrādi.

 

Vēl jāatzīmē, ka arī valsts iestādes ir apzinājušas vajadzību rast pieejamību klientiem. Šogad Nodarbinātības valsts aģentūra skaidros savus pakalpojumus un iespējas iedzīvotājiem integrēties darba tirgū.

 

Plaši pāsrtāvētas būs arī izglītības iestādes – ģimnāzijas , arodskolas, augstākās mācību iestādes.

Kā ziņots iepriekš, izstāde „Cēsu uzņēmējs 2006” šogad notiek zem Cēsu astoņsimtgades zīmes. No 28. līdz 30.aprīlī, Cēsu autotransporta apvienības (CATA) kultūras nama telpās. Izstādi organizē: Cēsu rajona padome, Cēsu pilsētas dome, CATA un Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Cēsu nodaļa.

 

Sadarbībā ar uzņēmumu CED interesentiem tiek piedāvāts apmeklēt uzņēmu 28.aprīlī plkst. 14.00, lai iepazītos ar ražotni, ,struktūru, produktiem un darba apmaksas sistēmu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv