Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 17.aprīlis  


Konkurss „Sakoptākā fasāde Cēsu vecpilsētā”

No 1.maija līdz 30.oktobrim jau trešo reizi Cēsīs notiks konkurss par sakoptāko ēkas vai būves fasādi Cēsu pilsētas vēsturiskajā centrā.

Konkursa mērķis ir aktivizēt Cēsu vecpilsētas nekustamo īpašumu īpašniekus, firmas un iestādes piedalīties vecpilsētas ēku un būvju fasāžu sakārtošanā, kā arī apzināt sakoptāko un gaumīgāko ēkas vai būves fasādi teritorijā, kuru ierobežo Cēsu pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robeža.

Konkursā, atbilstoši konkursa nolikumam, var piedalīties fiziskās un juridiskās personas, kurām pieder ēkas vai būves teritorijā, kuru ierobežo Cēsu pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robeža (Nolikums http://www.cesis.lv/?d=356). Lai objektīvi un vispusīgi novērtētu konkursa dalībnieku sniegumu, Cēsu pilsētas dome ir izveidojusi komisiju, kas vērtēs dalībnieku veiktās darbības atbilstību kultūras pieminekļu atjaunošanas un Cēsu vecpilsētas apbūves reģenerācijas pamatkoncepcijām, ieguldījuma apjomu un darba kvalitāti, kā arī ēku vai būvju īpašnieka attieksmi pret valsts un pašvaldības normatīvo dokumentu ievērošanu būvniecības procesa laikā.

Konkursa komisija rezultātus apkopos līdz š.g. 5.novembrim, kad arī tiks noteikti konkursa uzvarētāji. Konkursa laureāti tiks apbalvoti ar naudas prēmijām – 1.vietai - Ls 3000, 2.vietai – Ls 1500, 3.vietai – Ls 500.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv