Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.aprīlis  


Cēsīs Lielajā Talkā piedalās visas skolas

Atsaucoties uz Cēsu pilsētas pašvaldības aicinājumu, izkopt pilsētu Lielajā Talkā piesakās arvien vairāk talcinieku no Cēsu skolām, uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām.

 

Pievienojoties talciniekiem visā Latvijā, Cēsu pašvaldība noteikusi 16 vietas pilsētā, kuras Lielajā Talkā noteikti jāsakopj un tajās jau pieteikušies strādāt vairāk kā 600 skolēni no visām Cēsu skolām un 25 iestāžu, uzņēmumu un organizāciju kolektīvi.

Aicinām skolēnus, ģimenes, uzņēmumus, iestādes, organizācijas un visus cēsniekus sakopt savu īpašumu pagalmus un pieguļošās teritorijas, kā arī pievienoties tiem, kas talkos pašvaldības norādītajās vietās.

Cēsīs Lielo Talku organizēs pilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizāciju" (ZAAO). Tās norisi pilsētā atbalstīs „Meža īpašnieku konsultatīvais centrs’, SIA „Kom Auto”, „Rīgas piena kombināts”, „Var C” SIA „Nodus”, SIA Apse, Tele2.

Ņemot vērā talkas atbalstītāju iniciatīvu, pilsētas talciniekiem ir sagādāti vairāki simti atkritumu maisi un cimdi. Cēsu iedzīvotāji aicināti šodien, 18.aprīlī cimdus un maisus saņemt Tele 2 klientu apkalpošanas centrā un veikalā Super Netto Cēsīs, Raiņa ielā 26/28.

Pagājušajā gadā Lielajā Talkā, kas notika par godu Latvijas 90.gadu jubilejai, vairāk kā 1000 cēsnieku sakopa 15 pašvaldības norādītās teritorijas un savāca vairāk kā 200m3 atkritumu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv