Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 17.aprīlis  


Cēsu pašvaldība Pētera ielas rekonstrukcijai un paplašināšanai atpērk zemi no privātpersonām

  

Cēsu novada pašvaldība  2010.gada oktobrī uzsāka projekta „Cēsu pilsētas tranzītielas – Pētera ielas – rekonstrukcija” īstenošanu. Tā ietvaros tiks paplašināta brauktuve, tai blakus  izbūvēts veloceliņš, ierīkots apgaismojums. Lai īstenotu šo projektu, pašvaldībai kopumā jāatpērk hektārs ielai piegulošās zeme no vairākiem privātīpašniekiem. Tas nepieciešams brauktuves paplašināšanai, ceļa taisnošanai un veloceliņa izbūvei.

Atpērkamās zemes vērtību noteica SIA "Eiroeksperts". Amatas novada pusē zemes gabaliem noteikta vērtība ir no 1,32 latiem par kvadrātmetru līdz 3,90 latiem par kvadrātmetru. Cēsu novada pusē zemes gabaliem noteikta vērtība ir no 2,25 latiem par kvadrātmetru līdz 3,68 latiem par kvadrātmetru.  Vienošanās par zemes gabalu iegādi noslēgta ar lielāko daļu zemju īpašnieku.

Projektā paredzētie darbi pašvaldībai jāveic līdz 2012.gada 1.oktobrim Pētera iela ir svarīga tranzīta iela, un tās atjaunošana mazinās satiksmes intensitāti iekšpilsētā un uzlabos satiksmes drošību. Projekta kopējās izmaksas ir nepilni 1,5 miljoni latu. No tiem 85% ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības fonda finansējums, 2,25% - valsts budžeta dotācija, bet pašvaldības līdzfinansējums - 12,75%.

Informāciju sagatavoja

Laine Madelāne

Cēsu novada pašvaldības projektu vadītāja

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv