Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 17.aprīlis  


Grupas KEKSI muzikāla jubilejas ballīte Cēsīs

2012.gada 31.maijā grupa „Keksi” 15 gadu jubileju atzīmēs ar muzikālu ballīti-festivālu Cēsu Pils parka estrādē. Cēsis šāds festivāls notiek pirmo reizi, un  pulcēs daudzus īstas dzīvās mūzikas cienītājus no Latvijas, un būs arī viesi no Igaunijas.

 

Grupa „Keksi” ir nolēmusi uzaicināt savus draugus un pielūdzējus uz savu jubilejas muzikālo saietu Cēsīs, kur grupa bija dibināta 15 gadus atpakaļ.  Grupu kā līdz šim vada leģendārais Latvijas muzikants - cēsnieks Aleksandrs Sircovs ar segvārdu „Muravejs”, kura veidotie muzikālie skudrupūžņa saieti – festivāli ir bagātīgi apmeklēti un iecienīti. Pēdējā gada laikā sadarbības rezultātā ar nepārspējamo lietuviešu dziedātāju Aļģirdas Šuminskas, „Keksi” ir sagatavojuši jaunu programmu, par kuru saņēmuši plašu publikas atzinību kā viena no labākajām Rock & Roll grupām Baltijā.

 

Šajā gadā ar Cēsu pašvaldības atbalstu grupa „Keksi” savu jubileju sagaida ar saviem draugiem – muzikantiem uz Cēsu Pils parka estrādes skatuves. Muzikālajā ballītē-festivālā varēs redzēt tādas populārus mūziķus kā grupu no Igaunijas „Chick’N’Band”, neatkārtojamo un šarmanto grupu  „Latvian Blues Band”, un Latvijas rokenrola karali Pitu Andersonu, kas muzicēs sastāvā „Pete Anderson & Swamp Shakers”.

 

Grupas „Keksi” 15 gadu jubilejas ballīte atklās Cēsu pilsētas svētku pasākumus, kuri šogad sauksies „Cēsu stāsti 2012” un norisināsies no 1.līdz 3.jūnijam.

 

Kopā ar vadītājiem Andri Freidenfeldu un Kasparu Upacieri, īsti mūzikas svētki garantēti! Ja vēlies dejot rokenrola ritmos vai sapņot blūza melodijās, laipni aicināti uz šī gada jautrāko dzīvās mūzikas ballīti Cēsu Pils parka atjaunotajā estrādē 31.maijā plkst.20:00!

 

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs.

Biļešu cenas: Ls 3 (pirmās 300 biļetes), Ls 4,- ; Ls 5,- (no 28.maija līdz pasākuma dienai)

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636; 28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv