Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 17.aprīlis  


Cēsu koklētāju panākumi

13.aprīlī Madonas kultūras namā notika Austrumlatvijas koklētāju ansambļu skate, tajā piedalījās arī Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas skolas un vidusskolas koklētāju ansambļi. Kolektīvi parādīja ļoti labu sniegumu un ieguva I pakāpes diplomus. Šī skate bija pirmais solis ceļā uz nākošajiem Dziesmu svētkiem.

 

 Saspringtās dienas noslēgumā skates laureāti priecēja klausītājus kokļu mūzikas koncertā. Vislielākos aplausus izpelnījās apvienotā ansambļa priekšnesums, kur kopā spēlēja vairāk nekā 50 dalībnieku. Klausītājiem bija lieliska iespēja pārliecināties, ka kokles repertuārs ir ļoti daudzpusīgs.

 

Koncertā skanēja gan tradicionālās latviešu tautas dziesmu apdares, gan mūsdienu komponistu oriģināldarbi. Ar prieku vēroju, ka koklētāju saimei piepulcējušies mūzikas skolu pirmo klašu audzēkņi. Aug jaunā maiņa un tas ir apliecinājums koklēšanas tradīciju turpinājumam.

 

Kokles spēles skolotāja Ilze Žvarte.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv