Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 17.aprīlis  


Cēsis piedalās starptautiskā pārrobežu projekta „Via Hanseatica” realizācijā

Cēsīs uzsākta projekta „Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu Via Hanseatica tūrisma maršruta izstrādē” (Via Hanseatica) īstenošana.

 

Via Hanseatica ir tūrisma maršruts, kas savieno pilsētas Krievijā, Igaunijā un Latvijā, veidojot vienotu tūrisma piedāvājumu un uzsverot katras valsts unikalitāti, tādējādi radot īpaši pievilcīgu tūrisma maršrutu un nodrošinot attiecīgo teritoriju ilgtspējīgu attīstību. Projekta ietvaros tiks izstrādāti maršruta tematiskie piedāvājumi un to popularizējošie materiāli. Tiks īstenotas arī tūrisma pakalpojumu sniedzēju un gidu apmācības, kā arī uzstādītas Via hanseatica ceļazīmes, maršruta objektu informācija izvietota www.viahanseatica.info.

 

Cēsīs projekta ietvaros tiks restaurēti Cēsu Izstāžu nama logi un durvis, veicot noslēdzošo posmu Cēsu Izstāžu nama renovācijai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu piedāvājumu mākslas un mūzikas jomā Cēsu kultūras tūristiem.

 

Projekta tiks īstenots trīs gadu laikā no 2012. līdz 2014.gadam, un tā vadošais partneris ir Vidzemes plānošanas reģions. Kopskaitā projektā piedalās 18 partneri no Latvijas, Krievijas, Igaunijas, tai skaitā – arī pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un vairāk kā 20 asociētie partneri – pašvaldības, dažādas nevalstiskās un tūrisma organizācijas.

Projektu īsteno Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007 – 2013 ietvaros. Kopējais Cēsu Kultūras un Tūrisma centra budžets projektā ir 28 050 EUR, no kura Igaunijas – Latvijas – Krievijas programmas finansējums ir 25 245 EUR jeb 90%. Cēsu Kultūras un Tūrisma centra līdzfinansējums veido 10%, no kuriem 5% ir valsts budžeta dotācija.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare
Projektu vadītāja
P/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"
Baznīcas laukums 1, Cēsis
Tel. 64127755, 27878275
Ilona.Asare@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv