Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 17.maijs  


Cēsis – ģimenei draudzīgākā atpūtas vieta Vidzemē

Jau ceturto gadu pēc kārtas Starptautiskās ģimenes dienas svētku laikā Bērnu un ģimenes lietu ministrija sadarbībā ar interneta portālu „Delfi”, kā arī portālu „Notikumi.lv” rīkoja publisku aptauju par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā. Šīs aptaujas mērķis ir noskaidrot arvien jaunas atpūtas vietas visā Latvijā, kurās ģimenes ar bērniem var justies brīvi, droši un apmierināti.

 

Aptaujas laikā ikviens tika aicināts izvirzīt balsojumam atpūtas vietu, kurā, pavadot laiku kopā ar ģimeni un bērniem, juties patiešām labi. Tādejādi ar aptaujas palīdzību iespējams novērtēt jau labi zināmas un sabiedrībā iemīļotas atpūtas vietas, atklāt jaunas, kā arī par ģimeniskai atpūtai piemērotām atpūtas vietām informēt plašāku sabiedrību.

 

Šīgada aptaujā Vidzemes reģionā uzvarēja Cēsu pilsēta, Zemgales reģionā – rūķu ciems „Lediņi” Jelgavas rajonā, Latgales reģionā – zirgu sēta „Klajumi” Krāslavas rajonā, Kurzemes reģionā – Laumu dabas parks Talsu rajonā, Rīgā un Rīgas rajonā – Jūrmalas pilsēta ar pludmalēm. Aptaujas uzvarētājus apsveikt dosies bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks.

 

Aptauja par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu tiek organizēta divās kārtās, no kurām pirmajā kārtā ikviens var ieteikt to atpūtas vietu, kas varētu pretendēt uz ģimenei draudzīgas atpūtas vietas statusu, savukārt otrajā kārtā notiek balsojums par visbiežāk nominētajām atpūtas vietām.

 

Aizvadītajā gadā par ģimenei draudzīgākajām atpūtas vietām tika atzītas atpūtas centrs „Mazais Ansis”, atpūtas bāze „Zviedru cepure”, Annas Āzes meža muzejs, Kalvenes zoodārzs „Cīruļi” un Turaidas muzejrezervāts. Vēl iepriekšējos gados par ģimeniskai atpūtai piemērotām vietām atzītas Brīvdabas muzejs, Līgatnes dabas parks, Zooloģiskais dārzs, Ventspils pilsēta, Krasta ielas „Lido” Rīgā un Tērvetes dabas parks. Atpūta vietas, kas iepriekšējos gados jau atzītas par ģimenei draudzīgākajām, turpmāk aptaujā vairs nepiedalās.

 

Latvijas Republikas Bērnu un Ģimenes lietu ministrijaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv