Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 17.maijs  


Cēsu sanatorijas internātpamatskola saņem ziedojumu

Piektdiena, 14.maijs (2010), Tatjana Petrova, Mārketinga vadītāja Baltijas valstīs

Cēsu sanatorijas internātpamatskola saņēmusi ziedojumu, kas savākts uzņēmuma "Henkel Latvia" un veikalu tīkla "Drogas" kopīgi rīkotajā ziedojumu akcijā. Par saziedotajiem līdzekļiem skolas vadība plāno iegādāties jaunus antialerģiskos matraču pārsegus visiem turpat 200 skolas audzēkņiem.  

"Esam ārkārtīgi pateicīgi uzņēmumiem "Henkel Latvija" un "Drogas", kā arī viņu klientiem par šo ziedojumu. Jaunie antialerģiskie gultas matrači noteikti gādās par labāku miegu mūsu audzēkņiem, jo būs mazāk klepus lēkmju nakts vidū un mazāk būs jādzer zāles, kuras bērniem tik ļoti nepatīk." norāda Cēsu sanatorijas internātpamatskolas direktors Zigmunds Ozols. 

"Esam priecīgi, ka ar savu atbalstu varējām palīdzēt tik gudriem, aktīviem un talantīgiem bērniem cīņā ar alerģijas saslimšanām, kādi dzīvo un mācās Cēsu sanatorijas internātpamatskola. Mēs ļoti ceram, ka ar mūsu palīdzību viņu ikdiena būs kaut nedaudz gaišāka", norāda SIA "Henkel Latvija" Mārketinga vadītāja Baltijas valstīs Tatjana Petrova.

Ziedojuma kampaņa norisinājās no 2.marta līdz 4.aprīlim. Visos veikalos "Drogas", iegādājoties akcijas produktus - jauno "Persil Sensitive", jauno "Silan Natural" vai "Pur Balsam", no katra pirkuma 10 santīmi tika ziedoti Cēsu sanatorijas internātpamatskolas atbalstam.

Jaunais produkts - mazgāšanas līdzeklis Persil Sensitive - ir īpaši radīts jutīgai ādai. Tam piemīt izcilas mazgāšanas īpašības, kā arī produktam ir pievienotas alvejas auga eļļas kapsulas, kuras mazgāšanas brīdī izšķīst un pilnībā pārklāj auduma struktūru, tāpēc Persil Sensitive ir piemērots arī cilvēkiem ar īpaši jutīgu ādu.  

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv