Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 17.maijs  


Cēsu novada pašvaldības darbinieki dalīsies pieredzē ar Vidzemes kolēģiem

Sabiedrības integrācijas fonds apstiprinājis Cēsu novada pašvaldības projekta pieteikumu pašvaldības darbinieku profesionalitātes celšanai.

 

Projekta „Vidzemes pašvaldību kapacitātes stiprināšana par projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem” mērķis ir sekmēt Vidzemes pašvaldību un pašvaldības iestāžu darbinieku kapacitāti finansiālos, ekonomikas un administratīvos jautājumos, lai veicinātu pilnīgu pašvaldībām piešķirto finansējuma apguvi un pabeigtu ES struktūrfondu un pārējo ārvalstu finanšu palīdzības finansēto projektu ieviešanu, kā arī veicinātu jaunu projektu izstrādi un ieviešanu plānošanas periodā.

 

Projekta pieteicējs ir Cēsu novada pašvaldība partnerībā ar Amatas un Priekuļu novadiem, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldību. Galvenās projekta aktivitātes ir apmācību, pieredzes apmaiņas organizēšana un metodiskā materiāla izstrāde par  projektu ieviešanas tiesiskajiem, finansiālajiem un ekonomiskajiem aspektiem. Projekta mērķauditorija ir 65 projektā iesaistīto pašvaldību darbinieki. Projekta ieviešanas ilgums ir 10 mēneši un kopējās projekta izmaksas ir 20426,34 LVL.

 

Projekta ietvaros Cēsu novada pašvaldības darbinieki apgūs projektu finanšu plūsmas plānošanu, projektu grāmatvedības uzskaiti, projektu risku vadību, projektu idejas un gaitas prezentēšanu, kā arī dosies pieredzes apmaiņā uz Valmieru, Tukumu, Kuldīgu, Jēkabpili. Tāpat arī projekta realizācijas gaitā tiks izstrādāts metodiskais materiāls tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādei infrastruktūras projektiem.

 

Kopumā projektu iesniegumu atlases ietvaros tika iesniegti 25 projektu iesniegumi. Atbalstu savu projektu īstenošanai saņems 14 iesniedzēji – divi plānošanas reģioni, pieci republikas pilsētas un septiņas novada pašvaldības par kopējo summu 273 031,44 LVL. Visi projektu iesniegumi ir apstiprināti.

 

Aktivitātes mērķis ir panākt aktīvu un kvalitatīvu pašvaldību līdzdalību Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Attīstības plānošanas nodaļas
projektu vadītāja un vides speciāliste

Inta Ādamsone

Tālrunis: 64161818

E-pasts: inta.adamsone@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv