Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 17.maijs  


Cēsu Kultūras un Tūrisma centra speciālisti izstrādā jaunu darbības stratēģiju

Šonedēļ pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” speciālisti iesāka darbu pie jaunas aģentūras stratēģijas izstrādāšanas.

 

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra stratēģijas pārskats tiks rīkots kā trīs pusdienas semināru cikls 16.,23.un 30.maijā, kura rezultātā taps jauna aģentūras stratēģija nākamajiem diviem gadiem. Stratēģijas pārskats norisināsies paplašinātā vadības grupā, jo seminārā piedalīsies aģentūras direktors, nodaļu vadītāji, speciālisti, Cēsu pašvaldības pārstāvji un sadarbības partneru pārstāvji. Semināra gaitā, trīs dienu garumā, tiks pārskatīta uzņēmuma pašreizējā situācija, formulēti un izvērtēti attīstības scenāriji, dalībnieki vienosies par prioritātēm un turpmākajiem plāniem. Semināra sagatavošanai un īstenošanai tiek pieaicināts ārējais moderators-konsultants Māris Millers.

 

Pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” (CKTC) darbības mērķis ir rūpēties par kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu un to izmantošanu sabiedrības izglītošanai, tādējādi veicinot tūrisma un kultūras nozaru attīstību Cēsu novadā. Mainoties ekonomiskajai situācijai valstī, kas skar arī pašvaldības, aģentūras vadība nolēmusi izstrādāt jaunu stratēģiju lai efektīvāk varētu pildīt tai deliģētās funkcijas. „Šobrīd notiek dažādas ekonomiskās, politiskās norises, kas būtiski ietekmē ne tikai mūsu pašvaldību, bet arī mūs kā aģentūru. Ir jāpielāgojas pašreizējai situācijai, jāizvērtē mūsu iespējas un resursi. Lai pēc iespējas objektīvāk spētu izvērtēt un plānot mūsu darbību, tiek pieaicināti arī cilvēki, kuri nestrādā aģentūrā, bet tomēr ir kompetenti un lieliski var pildīt konsultantu funkciju,” stāsta aģentūras direktors Juris Markovs un uzsver, ka šī stratēģija būs reāls rīcības plāns, nevis tikai formāls dokuments.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636,28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv