Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 17.jūnijs  


Iesniegtas divas koncepcijas kultūras programmai Cēsis - Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014

Uz Cēsu pilsētas domes izsludināto konkursu par kultūras programmas māksliniecisko koncepciju „Cēsis Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014” atsaukušies vairāk nekā desmit interesenti un iesniegtas divas koncepcijas.

 

Šobrīd „Cēsis Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” darba grupa izvērtē abas iesniegtās mākslinieciskās koncepcijas kultūras programmai 2014.gadā, kā arī tās nodotas kultūras ekspertu vērtējumam. Vēlāk darba grupa kopīgi nolems vai atbalstīt kādu no mākslinieciskajām koncepcijām.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas dome no š.g. 14. marta līdz 6.jūnijam izsludināja konkursu par māksliniecisko koncepciju kultūras programmai „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014”.

           

Konkursa mērķis ir izveidot „Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014” kultūras programmas māksliniecisko koncepciju, ņemot vērā Eiropas Komisijas un konkursa rīkotāju izvirzītos nosacījumus. Atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, tajā varēja piedalīties fiziskas un juridiskas personas (režisori, producenti, producentu apvienības u.c. interesenti), līdz 2008.gada 6.jūnijam iesniedzot pieteikumu Cēsu pilsētas domē.

 

Cēsu pilsēta izvirzījusi ambiciozu un augstu mērķi – 2014.gadā kļūt par Eiropas kultūras galvaspilsētu, lai iegūtu balvā ne tikai 1,5 miljonus eiro, bet arī pieredzi un plašu kultūras programmu vairāku gadu garumā. Izvērtējot konkursa nosacījumus un Cēsu pilsētas kultūras tradīcijas un iespējas, Domes deputāti un speciālisti atzīst, ka šis mērķis ir sasniedzams, ja vien pilsētas iedzīvotāji tic tam un vēlas kopējiem spēkiem to realizēt.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv