Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 17.jūnijs  


Darba kalendārs 17.- 22.jūnijs

Otrdiena, 17.jūnijs

  • Attīstības komisijas sēde, plkst.11.00
  • Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras” direktore Iveta Sietiņsone uzstājas VTV tiešraidē plkst. 21.30

 

 

Trešdiena, 18.jūnijs

Plkst.11.00-14.00 Cēsu pilsētas domes zālē viesosies Rīgas policijas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas vecākā inspektore Aija Lilienfelde, un dalīsies pieredzē par profilaktisko darbu ar nepilngadīgajiem Rīgas pilsētas sabiedriskās kārtības ievērošanā. Tikšanās laikā demonstrēs pašvaldībā uzņemtas filmas, kuras tiek izmantotas sarunās ar skolēniem un vecākiem, lai vizuāli un uzskatāmi parādītu Sabiedriskās kārtības noteikumu ievērošanas nosacījumus un neievērošanas sekas. Filmā piedalās jaunieši, kuru darbību vēlāk skaidro eksperti.

 

 

Ceturtdiena,

  • Būvvaldes sēde, plkst. 13.00
  • Domes sēde, plkst.14.00

Cēsu pilsētas domes sēdē ceturtdien, 19.jūnijā plkst. 14.00 lems par šobrīd Cēsīs aktuālo autoostas būvniecības jautājumu, par Cēsu pilsētas siltumapgādes attīstības koncepcijas apstiprināšanu, kā arī balsošanai deputātiem nodos Publisko pārskatu un komisijas „Labākais sētnieks Cēsīs 2008” sastāva apstiprināšanu.

 

Domes sēdē izskatīs jautājumu par ilgtermiņa aizņēmuma Cēsu pilsētas ielu rekonstrukcijai izlietojumu un projekta pieteikuma „Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Cēsu 2.vidusskolā un Cēsu Valsts ģimnāzijā” iesniegšanu Valsts izglītības attīstības aģentūrā, kā arī citus aktuālus jautājumus.

 

 

Piektdiena, 20.jūnijs

Cēsu pilsētas dome strādās līdz plkst. 11.00

 

 

Svētdiena, 22.jūnijs

Lai pieminētu 1919.gada jūnijā notikušās Cēsu kaujas un tajās kritušos varoņus, svētdien, 22.jūnijā Cēsu rajonā notiks Cēsu kauju 89.gadadienas atceres pasākumi. Šīs kaujas bija svarīgs Latvijas valstiskuma vēstures pagrieziena punkts, kad 1919.gada jūnijā apvienotais latviešu un igauņu karaspēks sakāva vācu landesvēru, kas apdraudēja Baltijas valstu pastāvēšanu.

 

 

Informāciju sagatavoja
Laura Zauere, Cēsu pilētas domes, Sabiedrisko attiecību speciāliste, t.64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv