Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.jūnijs  


Cēsnieks iegūst 2.vietu Lielbritānijas Jojo turnīrā

Cēsnieks Rūdolfs Bērziņš starptautiskās divīzijas konkurencē Lielbritānijas nacionālajā Jojo turnīrā ieguvis 2.vietu.

 

Turnīrā, kas notika no 13. līdz 15.jūnijam Londonā, piedalījās vairāk kā 30 dalībnieki.

 

Rūdolfs Bērziņš atzīst, ka starptautiskajā turnīrā piedalījies, lai pierādītu, ka var konkurēt arī pasaules līmenī un Jojo spēle nav hobijs, bet gan nopietns darbs, kas prasa regulārus treniņus. Rūdolfs min, ka Jojo spēles panākumu atslēga ir laba atmiņa un veikli pirksti. 

 

Rūdolfs Bērziņš 2008.gadā piedalījās pirmajā Latvijas Zelta talantu konkursā, kur ieguva 3.vietu. Rūdolfs visu savu kabatas naudu izdod, lai nopirktu jaunus Jojo modeļus. Puisis katru dienu vismaz divas stundas pavada jaunu triku apguvei, idejas smeļas internetā. Rūdolfa sapnis ir aizbraukt uz Jojo pasaules čempionātu, ko viņš cer piepildīt nākošgad.

 

Šogad Jojo pasaules čempionāts notiks ASV, kurā ir iespēja startēt jebkuram Jojo spēles pratējam, bet nacionālo čempionātu uzvarētāji automātiski iekļūst finālā.

 

Rūdolfa Bērziņa talantu ir novērtējuši dažādu publisku pasākumu dalībnieki – gan Latvijas auto moto sporta gada noslēguma ceremonijā, gan Cēsu sporta laureātā, gan citur. Līdz šim Rūdolfs nebija startējis nevienā Jojo turnīrā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv