Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 23.augusts   Vārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 17.jūlijs  


Paldies visiem par ticību mums, svētkus īstenojot!

Izsaku vissirsnīgāko pateicību visiem svētku organizatoriem, dalībniekiem un atbalstītājiem par grandiozajām Cēsu 800 gadu jubilejas svinībām!

Paldies organizētājiem, Cēsu domes darbiniekiem un visiem iesaistītajiem speciālistiem par uzdrīkstēšanos, neatlaidību un vienotību, piepildot lielās idejas! Paldies tehniskajiem darbiniekiem par izturību! Paldies uzņēmējiem par atsaucību un atbalstu! Paldies režisoriem un dalībniekiem par līdzdalību svinību programmas veidošanā! Paldies masu informācijas līdzekļiem par svētku atspoguļojumu medijos! Paldies Cēsu iedzīvotājiem par viesmīlību un piedalīšanos svētkos, un paldies Jums par sapratni un iecietību pret sagādātajām neērtībām un transporta kustības ierobežojumiem!

Paldies visiem par ticību mums, svētkus īstenojot!

 

 

 

Patiesā cieņā,

Gints Šķenders

Cēsu domes priekšsēdētājsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv