Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 17.jūlijs  


Noslēdzies Mūzikas un sporta festivāls „Fonofest”

Tā organizēšanā kā brīvprātīgie piedalījās arī projekta „Take the Lead!” dalībnieki.

Jaunieši pildīja visdažādākos pienākumus. Daži no viņiem piedalījās sagatavošanās procesā, citi deva lielu ieguldījumu festivāla īstenošanas laikā. „Festivāla vadībai bija svarīgi jauniešiem dot iespēju izteikt viedokli par dažādām lietām un ņemt viņu ieteikumus vērā, jo tas ir veids kā iegūst gan jaunieši, gan festivāls. Tāpēc ar projekta jauniešiem sadarbojāmies vairāku mēnešu garumā. Par galveno prioritāti izvirzījām „Take the Lead!” dalībnieku saliedēšanu ar citiem darbiniekiem, jo šogad festivāla organizēšanā piedalījās vairāk kā 70 brīvprātīgo jauniešu. Protams, tas nebija viegls uzdevums, taču esmu gandarīts par paveikto,” komentē Lauris Sildniks, festivāla direktors.

„No sākuma man vienkārši šķita būt forši saistītam ar „Fonofest”. Vēlāk, kad piedalījos pašā procesā, jutos tiešām piederīgs festivālam. Būdams visā iesaistīts, sapratu, ka tas ir ļoti smags darbs un ka jābūt gatavam reaģēt uz dažādām neparedzētām situācijām,” komentē brīvprātīgais Kaspars Kalējs. ”Kādreiz brīvprātīgā darba jēdziens man saistījās ar sociālā riska grupām, taču tagad saprotu, ka varu vienkārši padarīt labu darbu, iesaistoties lietās, kas man patīk. No sākuma šķita atbaidoši, ka būs jāvāc atkritumi pēc festivāla, taču tieši šī daļa man ir ļoti daudz iemācījusi – saprotu, cik muļķīgi pēc sevis atstāt haosu, jo tas tāpat kādam būs jānovāc,” turpina Mētra Augškāpa.  

Projekta ietvaros jauniešiem bija seminārs par brīvprātīgo darbu, kura laikā, diskutējot un pildot dažādus uzdevumus, tika veidota izpratne par šo jēdzienu. Taču reāla darbošanās Fonofest ietvaros ļāva iepazīties ar niansēm. Projekta vadītāja, kā arī brīvprātīgo koordinatore festivāla laikā Kristīne Mihaļova stāsta: „Ceru, ka projekta laikā iegūtā pieredze motivēs jauniešus arī turpmāk darboties kā brīvprātīgajiem visdažādākajās jomās.”

Projekts “Take the Lead” tiek realizēts ar Eiropas Savienības atbalstu un tā saturs neatspoguļo ES vai Nacionālās aģentūras viedokli, ka ari tās nenes par to nekādu atbildību.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv