Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.jūlijs  


No 19.jūlija līdz 3.augustam Cēsīs pārtrauc karstā ūdens piegādi

No 19.jūlija līdz 3.augustam SIA „Cēsu siltumtīkli” Cēsu pilsētā veiks apjomīgus siltumtīklu siltumkameru rekonstrukcijas darbus un siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes, lai pārbaudīto to izturību, nomainītu bojātos posmus un sagatavotos jaunajai apkures sezonai.

 

Sakarā ar rekonstrukcijas darbiem, Cēsu centralizētās siltumenerģijas lietotājiem, izņemot dzīvojamos rajonos Viestura, Bērzaines, E.Dārziņa, Gaujas, Zvirbuļu, Zirņu un L.Paegles ielās, karstā ūdens piegāde tiks pārtraukta 19.jūlijā pēc plkst.18.00. Piegādes pārtraukums ilgs līdz 3.augustam.

SIA „Cēsu siltumtīkli” atvainojas par sagādātajām neērtībām.

 

Jau ziņots, ka SIA "Dalkia Latvia" piederošais uzņēmums SIA "Jaunā Fabrika" kļuvis par SIA “Cēsu siltumtīkli” vienīgo īpašnieku. “Cēsu siltumtīkli” kopš šā gada marta ir siltumapgādes operators Cēsīs. Siltuma apgādes sistēmu atjaunošanā un modernizācijā Cēsīs “Dalkia” plāno ieguldīt 2,5 miljonus latu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv