Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.jūlijs  


Cēsu pašvaldība gadā nodarbina 53 bezdarbniekus

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, Cēsu pašvaldība gada laikā nodarbina 53 bezdarbniekus, dod iespēju katru mēnesi četriem cēsniekiem ar darbu segt dzīvokļu apkures parādus un sodītām personām veikt piespiedu darbus.

 

Šobrīd Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa nodrošina darbu septiņiem bezdarbniekiem, kuri pilsētā griež koku atvases, cērt krūmus, pļauj zāli, demontē neapsaimniekotas dārza mājiņas, vāc atkritumus un veic citus pilsētas labiekārtošanas darbus.

 

Sadarbībā ar Cēsu pašvaldības aģentūru „Sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu aģentūra” vismaz četriem cēsniekiem katru mēnesi tiek nodrošināta iespēja ar darbu atmaksāt dzīvokļu komunālo maksājumu un apkures parādus.

 

Tāpat arī Cēsu pašvaldībai ir ilgstoša sadarbība ar Valsts probācijas dienestu. Tādejādi personas, kuras ar tiesas spriedumu norīkotas piespiedu darba veikšanai, arī piedalās pilsētas teritorijas labiekārtošanas darbos. Pašvaldības Komunālā nodaļa šīm personām sastāda darba grafiku un norāda konkrētus darbus, kas jāpaveic, lai izciestu sodu.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv