Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 17.augusts  


Atklās cikla „Melnbaltā fotogrāfija” otro izstādi „Akts”.

Aicinājums masu medijiem
2006.gada, 15.augustā

Piektdien, 18. augustā, pl.16.00 atklās cikla „Melnbaltā fotogrāfija” otro izstādi „Akts”.
No 18. augusta līdz 7.septembrim Cēsu izstāžu namā būs skatāmas fotogrāfu Gunāra Bindes, Valda Brauna un Jāņa Gleizda fotogrāfijas. Izstādes mērķis ir aktualizēt melnbalto fotogrāfiju un iepazīstināt ar akta žanru. Izstādē ir skatāmas akta oriģinālfotogrāfijas, kurās ir redzama gan rokas kustība, piegaismojot attēlu kopēšanas procesā, gan retuša.
„Melnbaltā fotogrāfija ir attīstījusi savu vizuālās teorijas estētiku. Foto attēlā ir pustoņu skala no melna uz baltu, tātad filozofija. Īstajā melnbaltajā fotogrāfijas melnā krāsa ir gaismas jūtīgais sudraba oksīds. Sudrabs ir mūžīgs elements, kam ir tieksme tīrīt ap sevi vidi” , atzīst fotogrāfs Gunārs Binde.

Izstādi atklās teatrāls inscenējums, kurā piedalīsies Dailes teātra aktieris Juris Gornovs un fotomākslinieks Gunārs Binde.

Foto izstāžu cikls „Melnbaltā fotogrāfija” turpinās kopš 2004. gada, kad tika atklāta pirmā izstāde „Klasika. 70-tie.” Izstādi organizē „Dizaina Manufaktūra” sadarbībā ar fotoklubu „Rīga”.

Masu mediju pārstāvji tiek aicināti piektdien, 18.augustā, plkst. 16:00 uz cikla „Melnbaltā fotogrāfija” izstādes „Akts” atklāšanu Cēsīs, Pils laukumā 3, Cēsu izstāžu namā.

Papildus informācijai:
Agate Zālīte
SIA „Dizaina manufaktūra”
Mob.t. 29873991

www.manufaktura.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv