Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 17.septembris  


Atklāj bērnu rotaļu laukumu

Otrdien, 18.septembrī plkst.17.00 Cēsīs notika jaunizveidotā bērnu rotaļu laukuma atklāšana Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādes pagalmā.

 

Ar Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādes bērnu rotaļu laukuma rekonstrukciju un labiekārtošanu noslēdzas Rotari starptautiskais projekts „Saule”, kas tapis pēc Linčepingas (Zviedrija) rotariešu ierosmes ar septiņu Linčepingas Rotari klubu finansiālo atbalstu, piesaistot Rotari starptautiskā fonda (Rotary Foundation Mattchin Grant Nr.59681) līdzekļus. Projekta sadarbības partneri ir Cēsu Rotaru klubs, Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestāde, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Cēsu filiāle. Projektu finansiāli atbalstīja un praktisko izpildi realizēja Cēsu pilsētas dome. Jāpiebilst, ka vienlaikus ar rotaļu laukuma rekonstrukciju tika veikta arī Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādes renovācija.

Cēsu rajona un Linčepingas sadarbības rezultātā Cēsīs ir realizētas vairākas idejas un projekti bērnu un jauniešu izglītošanai.

          Atklāšanas pasākumā piedalīsies Zviedrijas vēstniecības Latvijā pārstāvji, Cēsu pilsētas domes vadība, Zviedrijas un Latvijas Rotari klubu pārstāvji un citi projekta realizētāji un atbalstītāji.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv