Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 6.jūnijs   Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.septembris  


Šodien Cēsu novada domes deputāti apmeklē izglītības iestādes

Šodien Cēsu novada domes deputāti Izglītības, kultūras un sporta komitejas izbraukuma sēdes ietvaros apmeklēs tās izglītības iestādes, kuras LR Izglītības un Kultūras ministrijas paredzējušas nodot Cēsu novada pārvaldībā.

 

Deputāti apmeklēs Cēsu A.Kalniņa mūzikas vidusskolu, kuru LR Kultūras ministrija paredzējusi nodot Cēsu novada pārvaldībā un par savu ieceri jau rakstījusi vēstuli novada domei. Izvērtējot pašreizējās iespējas un ekonomisko situāciju, Cēsu novada vadība uzskata, ka mūzikas vidusskolu var pārņemt ne ātrāk kā 2012.gadā.

 

Tāpat arī deputāti iepazīsies ar Cēsu profesionālo vidusskolu, kuru LR Izglītības ministrija vēlas nodot Cēsu novada pašvaldības pārvaldībā. Ņemot vērā, ka mācību gads jau ir sācies un nepieciešamo ar pārņemšanu saistīto darbu apjomu, Cēsu novada dome LR izglītības ministrijai sniegusi atbildi, ka gatava profesionālo skolu pārņemt ne ātrāk kā 2010.gada septembrī.

 

Komitejas sēde sāksies ar Cēsu sanatorijas internātpamatskolas apmeklējumu, kurā skolas direktors Zigmunds Ozols deputātus iepazīstinās ar esošo situāciju un skolas attīstības plāniem. Cēsu sanatorijas internātpamatskola Cēsu novada pārvaldībā ir kopš š.g.1.septembra.

 

Savukārt sēde beigsies ar Cēsu profesionālās vidusskolas direktora Vincenta Nagļa prezentāciju deputātiem un profesionālās izglītības attīstības darba grupai, kurā direktors prezentēs savu skatījumu par Cēsu profesionālās skolas attīstību. Cēsu novada domes izveidotajā darba grupā par profesionālās izglītības attīstību Cēsīs darbojas domes deputāti, pašvaldības speciālisti un darba devēji.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv