Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 17.septembris  


Cēsu Baltais koris saņem uzmundrinājumus

Trešdien,16.septembrī pie Cēsu Baltā kora izteikt atbalstu ieradās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

 

Gints Šķenders, kurš ir aktīvs mūzikas un mākslas cienītājs, atzinīgi novērtēja Cēsu Baltā kora dalībnieku degsmi, patriotismu un labo sniegumu šova pirmajā kārtā un novēlēja kora dalībniekiem veiksmi un izturību garajā cīņā.

 

Jau ziņots, ka katru svētdienu, sākot no septembra TV3 šovā „Koru kari 2” kopā ar citiem septiņiem koriem piedalās Cēsu baltais koris.

 

16 talantīgākie un skanīgāko balsu īpašnieki kopā ar dziedātāju Ingu Ulmani ik svētdienu kāpj uz skatuves, lai cīnītos par labākā kora titulu. Cēsu korim palīdz kormeistars Mārtiņš Klišāns, kurš ir Rīgas Doma zēnu kora mākslinieciskais vadītājs, Dziesmu svētku virsdiriģents un Cēsu rajona koru virsdiriģents, kā arī diriģents Rīgas kamerkorim Ave Sol. Cēsu Baltā kora vadītāja ir Solveiga Vītoliņa, horeogrāfe Inga Cipe.

 

Cēsu Baltajā korī dzied cēsnieki un novadnieki: Madara Blūmere, Liene Mitre, Santa Lauceniece, Zane Jankuna, Ina Aizgale, Judīte Vāvere, Gunita Aļļena, Līga Konrāde, Kristaps Krafte, Vilnis Daņiļēvičs, Sandris Dubovs, Kalvis Alsbergs, Mārtiņš Lācis, Andis Malējs un Edijs Bite.

 

13.septembra koncertā ar dziesmu „Tālumā”, koris pēc žūrijas vērtējuma, kopā ar Liepājas un Valmieras koriem dalīja 3 – 5 vietu. Žūrija atzinīgi novērtēja solistes Zanes Jankunas debiju duetā ar Ingu Ulmani.

 

Cēsu kora atlase notika 24.jūlijā Cēsu izstāžu namā. Kopējais pretendentu skaits bija vairāk kā 170, no kuriem tika izvirzīti 16 dziedātāji. Kā informē „Koru kari 2” organizatori, arī šogad uzvarētājiem tiks piešķirta naudas balva 15 000 eiro, kas tiks novirzīta labdarībai. Cēsu koris uzvaras gadījumā savu balvu piešķirs Raiskuma sanatorijas internātpamatskolai. Raiskuma sanatorijas internātpamaskolā mācās un ārstējas 107 bērni ar fiziskās attīstības traucējumiem no visas Latvijas. Līdzekļi tiks izmantoti bērnu veselības nostiprināšanai un rehabilitācijai.

 

Cēsu kori atbalsta Cēsu novada pašvaldība, A/S CATA un Cēsu uzņēmēji.

Informācija par Cēsu kori atrodama http://www.tv3.lv/korukari/cesis

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts; daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv