Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 17.septembris  


Iznācis Cēsinieku kluba Rudens mēnešraksts

Ir iznācis Cēsinieku kluba rudens mēnešraksts, kurā var iepazīties ar biedrības paveikto pēdējos trīs mēnešos, kā arī uzzināt par jaunām iecerēm. Numurs būs interesants ikvienam esošajam un bijušajam cēsniekam, t.sk. jauniešiem.

 

Jaunajā mēnešrakstā varat uzzināt vairāk par to, kā radās Cēsinieku kluba atgriešanās balva Nekur nav tik labi kā Cēsīs!, kāds ir tās mērķis un kā tika izvēlēts pirmā gada laureāts. Pa šo laiku ar savām aktivitātēm aizceļošo cēsnieku iesaistīšanā un novērtēšanā esam dalījušies pieredzē un  iepazīstinājuši arī viesus no Gruzijas pašvaldībām, kas augustā viesojās Latvijā.

 

Izdevuma lappusēs aicinām tuvāk iepazīt pirmās atgriešanās balvas ieguvēju – laikraksta Druva žurnālisti Māru Majori-Linē, kas iepazīstina ar savu atgriešanās stāstu un laimes formulu harmoniskai dzīvei Cēsīs.

 

Stāstam arī par to, kā veicies projekta Keep our brains at home 2 jauniešiem, kas vēl jāpaveic līdz projekta noslēgumam 9.oktobrī, kā arī tie projekta dalībnieki, kas uzsākuši mācības Rīgā vai ārvalstīs, dalās savā pieredzē, kā jūtas jaunajā vietā. Par projektu vairāk varat uzzināt mājas lapā www.cesnieki.lv.

 

Turpinām stāstīt arī par projekta Baltu baznīcu Cēsīm! gaitu, palīdzības sniegšanu trim trūcīgām ģimenēm, par projekta Keep our brains at home 3 plāniem un neformālajām aktivitātēm.

 

Mēnešraksta noslēgumā vērojama fotoreportāža no projekta Keep our brains at home 2 publiskās ideju akcijas Cēsu pilsētas svētkos 31.jūlijā, kuras laikā turpat 60 jaunieši pilsētas ielās radošā formā kopā ar domubiedriem demonstrēja vairāk nekā 20 ideju Cēsu attīstībai. To vidū bija gan ambiciozas ieceres ar skatu nākotnē, gan ļoti reālas ieceres.

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Paldies fotogrāfam, cēsniekam Artūram Daukulim, kas regulāri gādā par mēnešraksta vizuālo noformējumu!

 

Saite uz mēnešrakstuAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv