Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 17.oktobris  


Cēsīs atklāta rekonstruēto Bērnu rotaļu istabu

18. oktobrī, plkst. 15:00 Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) Cēsu filiāles „Psiholoģiskās palīdzības un atbalsta centra” telpās tika atklāta rekonstruētā Bērnu rotaļu istaba.

 

Pirms aptuveni desmit gadiem RPIVA Cēsu filiāles telpās tika atklāts „Psiholoģijas palīdzības un atbalsta centrs”. Savukārt pāris gadus atpakaļ centrs īstenoja ideju izveidot Bērnu rotaļu istabu, tomēr centra telpas neatbilda bērna interesēm un nebija piemērotas bērna rotaļām. Šogad „Psiholoģijas palīdzības un atbalsta centrs” par saviem līdzekļiem izremontēja vienu no centra istabām un piesaistīja arī Cēsu domes atbalstītā Nīderlandes apvienotā fonda KNHM piešķirtos līdzekļus EUR 1000 apmērā, par kuriem tika nopirkts liels paklājs, skapis un aizkari.

 

Istabas mērķis ir iemācīt bērniem komunicēt savā starpā, attīstīt dažādas prasmes un iemaņas, kā arī ļaut bērniem izzināt apkārtējo pasauli, lai dodoties uz bērnudārzu viņi justos droši un mācētu komunicēt savā starpā. Nodarbības, kuras norisinās vienu reizi nedēļā, apmeklē bērni no viena gada vecuma līdz pirmsskolas izglītības iestādes vecumam. Katrā grupiņā ir aptuveni pieci viena vecuma bērni.

 

Bērnu rotaļu istaba ir ieguvusi plašu popularitāti cēsnieku vidū. Šobrīd vairāk kā 50 interesenti gaida, lai savu mazo atvasīti varētu vest uz „istabu”. Nodarbībās bērniņi piedalās kopā ar kādu no vecākiem vai vecvecākiem, kā stāsta projekta grupas „Idejas īstenojas” vadītāja Sandra Capare, viens no istabas mērķiem ir veicināt, lai arī tēti pavadītu vairāk laika kopā ar savu bērniņu.

 

Projekts tapis pēc Cēsu pilsētas domes un Nīderlandes apvienotā fonda KNHM kopīgi rīkotā projektu konkursa „Idejas īstenojas”.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere, Sanita Zariņa

Cēsu pilsēta domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

T. 64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv