Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 17.oktobris  


Noslēgusies pabalstu izsniegšana mācību piederumu un kurināmā iegādei

Mācību piederumu iegādei – 2 416 lati, kurināmā iegādei – 8 720 lati.

Kā jau iepriekš ziņots, līdz septembra beigām tika pieņemti iesniegumi mācību piederumu iegādes un apkures pabalstu piešķiršanai. Šos pabalstus, tāpat kā brīvpusdienas skolniekiem, uztura maksu atlaides pirmsskolas izglītības iestādē un pabalstu daļēju medicīnisko izdevumu apmaksai, atbilstoši Cēsu pilsētas domes saistošo noteikumu Nr.5 „Noteikumi par Cēsu pilsētas pašvaldības sociālās palīdzības pabalstiem”, punktam 4.2. izsniedz, ja ir apmierināts pamatots pašvaldības trūcīgo iedzīvotāju pieprasījums pēc pabalsta garantētā minimālā ienākuma līmeņa nodrošināšanai un citiem Latvijas Republikas likumos noteiktajiem, pašvaldībai obligāti izmaksājamiem sociālajiem pabalstiem.

Mācību piederumu iegādei piešķirtais pabalsts bija netiešs – dāvanu kartes veidā. Trūcīgu ģimeņu bērniem šīs dāvanu kartes vērtība bija 40 lati katram bērnam, savukārt maznodrošināto ģimeņu bērniem – 24 lati. Laikā no jūlija līdz septembra beigām izsniegtas 40 kartes 40 latu vērtībā un 34 kartes 24 latu vērtībā. Šādā veidā no Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” budžeta kopsummā 2 416 latu liels atbalsts tika sniegts aptuveni 55 līdz 60 Cēsu pilsētas maznodrošinātām ģimenēm (mājsaimniecībām), kurās pārsvarā aug viens līdz divi skolas vecuma bērni.

Apkures (malkas) pabalstu, kurš mājsaimniecībai tiek piešķirts vienu reizi apkures sezonā un tā apmērs 2008.gadā tika noteikts 80 lati, šogad saņēmušas 109 Cēsu pilsētas maznodrošinātās ģimenes (mājsaimniecības). Izmaksāto pabalstu kopējā summa, kas izlietota no Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” budžeta ir 8 720 lati.

Atgādinām, ka sākot ar šā gada 3.novembri Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” tiek uzsākta iesniegumu un deklarāciju pieņemšana centrālapkures pabalstu piešķiršanai.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv