Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 17.oktobris  


22.oktobrī Senioru koris "ĀBELE" ielūdz uz 50 gadu jubilejas koncertu

Ar dziesmu sirdī

ar to pašu dziesmu

par brīnumu ziedu,

kas tālu, tālu,

brīnumu zemē zied...

(A.Krūklis)

 

 

22.oktobrī pl.16.00 Cēsu MRU klubā senioru kora "ĀBELE" 50 gadu jubilejas koncerts „VĒL ĀBELES ZIED”.

 

Koris „Ābele” dibināts 1961.gadā, ar mērķi izkopt katra dziedātāja dziedāt prasmi un uzdrīkstēšanos neatkarīgi no vecuma. Šis ziedošais dārzs tiek kops un atjaunots jau 50 gadus, un šobrīd korī dzied 45 dalībnieki, kurus vieno dziesma, draudzīgs kolektīvs un laika gaitā iesakņojušās tradīcijas.

 

Kora vadmotīvs - ziedošā Ābele ir dziedošo domubiedru dārzs, vēsta par dalībnieku neizsīkstošo dzīvesprieku un mīlestību pret dziesmu. Apliecinājums darbam un dziesmas mīlestībai 50 gadu garumā ir I un II pakāpes diplomi Latvijas seniori koru grupā, pateicības un goda raksti. Kori jau 10 gadu vada Līga Priedīte.

 

„Kas gan var saskatīt šajos daudzajos gados priecīgos brīžus ar citu koru dziedošajiem ļaudīm? Vai var vārdos ietērpt emocijas un atbildības izjūtu katram sevī un korim kopumā, kad koru skatēs jāstājas stingrās žūrijas priekšā sava darba, varējuma un balsu saskanīguma izvērtēšanai? Nē, šaubām un neziņai nav laika. Piecdesmit pavasari aiztecējuši strautos un sīkās tērcītēs. Rudens lietavas un salnas nav kavējušas mūsu soļus un balsis, pat ziemas sals nav bijis šķērslis, lai nokļūtu uz kora mēģinājumiem, jo dziesma apstāties nedrīkst,” tā par sevi stāsta kora „Ābele” dalībnieki.

 

Ikviens mīļi aicināts uz kora „Ābele” 50 gadu jubilejas koncertu, lai pārliecinātos, ka pat vēlā rudenī vēl zied ābeles – dziesmās, labos vārdos un sirdīs.

 

 

Ieeja bez maksas

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv