Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 17.novembris  


Cēsu novada domes priekšsēdētāja Ginta Šķendera apsveikums Latvijas Republikas proklamēšanas dienā!

 

  18. novembrī atzīmēsim Latvijas neatkarības pasludināšanas 92.gadskārtu. Šajos gados mūsu valsts ir piedzīvojusi gan karu un okupāciju postu, gan spožus neatkarības atgūšanas un nacionālā pacēluma brīžus. Bet  mierīga darba un pelnītas labklājības gadu mūsu valsts vēsturē, bijis gauži maz.

  Taču tas, ka liktenis mūsu valsti nav lutinājis, nav uztverams kā attaisnojums nebūšanām ko piedzīvojam šodien. Gluži otrādi, tas nozīmē to, ka mums ir jābūt dubultstipriem un dubultgudriem, lai spētu vērst lietas uz labu.

  Saprotu ka ir cilvēki, kas Valsts svētkus sagaida nevis ar prieka un lepnuma, bet vilšanās sajūtu. Arī pats, pašvaldības darba ikdienā, redzot kā samilzušas sociālās  problēmas, vai  kā valsts pārvaldes birokrātijas labirintos iestrēgst labi, cilvēkiem vajadzīgi saimnieciski risinājumi, esmu izjutis gan dusmas, gan vilšanos.

  Taču vienu es zinu droši – Dievs mums ir dāvājis brīnišķīgu zemi. Un valsts, tie nav tikai daži desmiti politiķu kurus ievēlam un pēc tam sunījam, pelnīti un arī nepelnīti.

Valsts tie esam mēs. Un kamēr mums ir Neatkarīga valsts, mums katram ir lieliska iespēja strādāt, dzīvot un sadzīvot tā, lai šo valsti darītu labāku.

 Svētkos novēlu mums visiem – izmantosim šo iespēju!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv