Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 17.novembris  


Donoru diena Cēsīs

Pirmdien 21. novembrī no plkst. 10:00 līdz 13:00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) organizē asins donoru dienu Cēsu Pieaugušo izglītības centrā, Cēsīs, Raunas ielā 4.

VADC informē, ka sākot ar šī gada 19. septembri donori, kas ziedos asinis visās Latvijas asins sagatavotājiestādēs, ar uzņēmuma „G.Miežis Ārsts” atbalstu saņems bezmaksas Hematogena tāfelītes asins līdzsvara atjaunošanai organismā. VADC atgādina, ka veselīgais saldums Hematogens satur dabīgo elementāro dzelzi veselības profilaksei un ir alternatīvs veids kā atjaunot dzelzs līdzsvaru organismā.

VADC atgādina, ka par donoru var kļūt vecumā no 18 – 65 gadiem. Donora svars nedrīkst būt mazāks par 50 kg un pirms asins nodošanas nedrīkst lietot alkoholu un smēķēt. Asins došana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba, liela emocionāla pārdzīvojuma. Pirms asins nodošanas vēlams lietot veselīgu uzturu, daudz šķidruma. Nedrīkst lietot treknus ēdienus asins došanas dienā, kā arī dienu iepriekš. Neēdis cilvēks asinis nevar nodot.

Pēc asins nodošanas donors saņem naudas kompensāciju 3LVL pusdienām, brīvdienu (saglabājot vidējo darba algu) asins došanas dienā un nākamajā dienā, iepriekš to saskaņojot ar darba devēju pēc Darba likuma 74. panta.

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts asinsdonoru centra

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr.: 67408878

www.donors.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv