Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 17.decembris  


Cēsu novada domes priekšsēdētājs Valsts prezidenta delegācijas sastāvā dodas uz Maskavu

 
No 19. līdz 22.decembrim Maskavā un Sanktpēterburgā norisināsies Valsts prezidenta Valda Zatlera vizīte Krievijas Federācijā. Prezidenta delegācijas sastāvā ir ministri, padomnieki, uzņēmēji un pašvaldību vadītāji. Viņu vidū arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

  Valsts prezidents Maskavā tiksies ar Krievijas Federācijas prezidentu Dmitriju Medvedevu un premjerministru Vladimiru Putinu. Piesātināta vizītes programma būs arī delegācijas dalībniekiem. Maskavā paredzēta tikšanās ar Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētāju Jevgēņiju Primakovu,  dalība Latvijas – Krievijas biznesa forumā, kā arī tikšanās ar Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu.

  Sanktpēterburgā Latvijas delegācijas pārstāvji piedalīsies Latvijas – Krievijas biznesa forumā un tiksies ar Sanktpēterburgas latviešu kopienas pārstāvjiem.

Attēlā: Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu Zatleri un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders ar kundzi Ilgu Šķenderi noliek ziedus pie Uzvaras pieminekļa Vienības laukumā.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada domes sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv