Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 18.janvāris  


Cēsīs piedāvā e-apmācības kursus gidiem

Lai uzlabotu Latvijas tūrisma gidu stāstījuma kvalitāti par Cēsīm un Cēsu pils kompleksu, pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” (VVTC) šogad piedāvā iespēju gidu kursus apgūt arī e-vidē.

 

Projekta galvenā mērķauditorija ir profesionālie gidi, kas sadarbojas ar Latvijas tūrisma firmām un vada ekskursijas Cēsīs. Taču kursos ir aicināts piedalīties arī ikviens interesents, kurš labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un vadītu ekskursijas Cēsu pils kompleksā. E-apmācības kursi ilgs līdz maijam.

 

E-apmācības projekts balstās uz individuālu darbu ar katru ieinteresēto gidu, izmantojot e-pasta komunikāciju. Visi interesenti, kuri būs pieteikušies kursiem, ik nedēļu savā e-pastā saņems materiālu apkopojumu par kādu Cēsu pilsētas vēstures tēmu. Kursu ietvaros pavisam tiks apskatītas 10 tēmas - piemēram, Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsture un pils arheoloģiskā izpēte, Brīvības cīņas un Latvijas karoga vēsture. Iepazīstoties ar visiem Cēsu muzeja speciālistu atlasītajiem izziņas materiāliem, kursu noslēgumā katram dalībniekam būs jāsagatavo savs ekskursijas stāstījums par Cēsu pils kompleksu.

 

Izvērtējot katra gida atsūtīto ekskursijas versiju un pārbaudes testu rezultātus, speciālistu komisija pieņems lēmumu par reģistrēta sertifikāta piešķiršanu gidam uz trim gadiem. Šis sertifikāts turpmāk būs ļoti nozīmīgs dokuments, jo, sākot ar 2009. gadu, Cēsu pils kompleksā ekskursijas varēs vadīt tikai tie gidi, kuriem būs VVTC izsniegts sertifikāts. 

 

Maksa par e-apmācībām ir 25Ls no personas. Pieteikties kursiem var līdz 2008.gada 22.janvārim pa e-pastu inuta.freimane@cesis.lv, norādot aģentūras nosaukumu (ja tāda ir), gida vārdu, uzvārdu un e-pastu. Detalizēts kursu norises apraksts un programma atrodama VVTC mājas lapā www.vvtc.cesis.lv

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 4127755, 26666365

baiba.vitina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv