Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2013.gada 18.janvāris  


Apmācības Vidzemes reģiona jauniešu apmaiņas projektu īstenotājiem

Tevī jau sen briest kāda interesanta ideja, ko tu gribētu īstenot kopā ar saviem draugiem? Tu meklē jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus? Tu sapņo par iespēju satikties ar saviem ārvalstu draugiem kādā interesantā pasākumā? BET Tu nezini, kā to visu izdarīt?

 

Nāc piedalies un Tu uzzināsi!!!

 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” aicina pieteikties Vidzemes reģiona jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, jauniešu apmaiņas projektu apmācībām, kas notiks 2013. gada 14.-17.februāris, Augšlīgatnē.

 

Apmācību mērķis: sniegt dalībniekiem nepieciešamās prasmes, zināšanas un priekšstatu par kvalitatīvu jauniešu apmaiņu projektu sagatavošanu neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros.

 

Apmācībām var pieteikties jaunieši:

-          kuriem ir projekta ideja/-as un vēlme tās īstenot;

-          kuri vēlas uzzināt vairāk par ES programmas "Jaunatne darbībā" piedāvātajām iespējām un kvalitatīvu projektu pieteikumu sagatavošanu;

-          kuriem ir interese un motivācija iesniegt un realizēt jauniešu apmaiņas projektu 2013.gadā;

-          kuri ir tieši iesaistīti projekta idejas attīstīšanā un īstenošanā;

-          kuri ir iniciatīvas pilni, gatavi radoši darboties.

 

Pieteikties aicinām jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Visiem tiem, kuri strādā ar jauniešiem (sociālie darbinieki, jaunatnes darbinieki, pedagogi, interešu pulciņu vadītāji u.c), nav vecuma ierobežojuma.

 

Jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem (ieskaitot) jāpiedalās kopā ar atbalsta personu (skolotāju, pulciņu vadītāju, biedrības vadītāju u.c).

 

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

 

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

 

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, līdz 2013.gada 1.februārim aizpildiet pieteikuma anketu un atsūtiet to uz e-pasta adresi - evita.fridrihsone@redcross.lv vai youth@redcross.lv

 

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

 

Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet – 26430961 vai rakstiet- evita.fridrihsone@redcross.lv vai youth@redcross.lv.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv