Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 18.februāris  


TURPINĀS PIETEIKŠANĀS UZ DARBA DEVĒJU APMĀCĪBĀM CĒSĪS 

 

Latvijas Darba devēju konfederācija (turpmāk - LDDK) aicina Cēsu un tās tuvākās apkārtnes darba devēju pārstāvjus piedalīties bezmaksas apmācībās vadības prasmju pilnveidei. Kopumā LDDK Cēsīs piedāvā trīs apmācību programmas, kas sāksies ar trīs dienu apmācību programmu „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība” 26.februārī.  

 

LDDK Biznesa resursu centrs piedāvā apgūt trīs mācību programmas, kas katra ilgst trīs dienas. Tās izstrādātas, balstoties uz Starptautiskās Darba organizācijas metodoloģijām un Latvijas ekspertu praksi. Programmas „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība”,  „Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veicināšana” un „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” kalpos par uzņēmēju tālākizglītības pamatu. Apmācības plānotas kā lekcijas ar atvērta tipa diskusijām par apmācību tēmu, tostarp plānotas apaļā galda diskusijas ar lēmumu pieņēmējiem un viedokļu līderiem noteiktā jomā.

 

Plašāka informācija par apmācībām klāt pievienotajā informācijā, programmu aprakstā un apmācību grafikā 2010.gadam kā arī LDDK mājas lapā http://www.lddk.lv/index.php?c=265 un mājas lapā http://www.comperio.lv/?id=346

 

Gunta Misāne, SIA „Comperio”, apmācību koordinatore

Tālr.: 29115356, gunta@comperio.lv, www.comperio.lv

 

Māris Cīrulis, LDDK Reģionālās attīstības un sociālā dialoga koordinators Vidzemē
Cēsīs, Bērzaines ielā 5, tel./fakss 64127906, mob. 29782159,
maris@lddk.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv