Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.februāris  


Turpinās ZAAO šķiroto atkritumu akcija izglītības iestādēs!

 

Pagājušā gada rudenī, uzsākoties jaunam mācību gadam skolās un bērnudārzos, SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) aicināja iesaistīties jau tradicionālajā vides konkursā „Šķiroto atkritumu akcija” visas Ziemeļvidzemes reģiona izglītības iestādes. Atsaucība no skolām un bērnu dārziem bija liela un konkursam pieteicās 101 izglītības iestāde.

Apkopojot datus par pirmo mācību pusgadu redzam, ka ir savāktas jau 60 tonnas makulatūra un 55m3 PET pudeļu. Skolēnu un bērnu savāktās otrreizējās izejvielas tālāk tiek transportētas uz sadzīves atkritumu poligonu „Daibe”, kur tās tiek pāršķirotas un sagatavotas nodošanai otrreizējai pārstrādei.

Makulatūras un PET pudeļu vākšana turpināsies līdz aprīlim. Šobrīd sešu aktīvāko izglītības iestāžu vidū ir:

Gaujienas Mūzikas un Mākslas skola;

Dzērbenes vidusskola;

Dāvja Ozola Apes vidusskola;

Palsmanes pamatskola;

PII „Minkāns” no Strenču novada;

PII „Pasaciņa” no Beverīnas novada.

Konkurss „Šķiroto atkritumu akcija” noris ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu un Līgatnes papīrfabriku. Izglītības iestādes par ieguldīto darbu atkritumu šķirošanā un dabas resursu saudzēšanā saņems balvas.

Plašāka informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” aktivitātēm atrodama uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv  sadaļā - Vides izglītība. ZAAO aicina izmantot iespēju vēl pieteikties konkursam tās skolas un bērnu dārzus, kas nav to iespējušas.

Sakopsim vidi kopā! 

 

Ingrīda Gubernatorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītāja

Tālr. 642 81502

Mob. tālr. 26537816

E-pasts: Ingrida@zaao.apollo.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv