Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.februāris  


Aicina pieteikties pretendentus būvprojektu izstrādei un autoruzraudzībai ēku energoefektivitātes paaugstināšanas projektam

Cēsu novada pašvaldība  pieņem pretendentu pieteikumus būvprojektu izstrādei un autoruzraudzībai projekta „ Energoefektivitātes paaugstināšana Cēsu novada pašvaldības ēkās – 2. kārta” īstenošanai.

Iepirkums ir sadalīts 3 daļās un ietver būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību trim objektiem.

1.Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolai -  renovācijai, uzlabojot energoefektivitāti, izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus.

2. Ēkai Raunas ielā 6A - renovācija atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas principiem.

3. Līvu skolā Vaives pagastā renovācijai atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas principiem.

 

  Ar konkursa nolikumu var iepazīties  bez maksas katru darba dienu no plkst. 08:00 līdz 17:00 (pārtraukums 12:00 - 13:00), piektdienās līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldībā, Bērzaines ielā 5, 203.kabinetā, iepriekš sazinoties pa tālruni 64123855.

Pretendentu piedāvājumus  dalībai konkursā var iesniegt par vienu, divām vai visām iepirkuma daļām līdz 2011.gada 7.martā plkst. 11:00, Cēsu novada pašvaldībā, Bērzaines ielā 5.

Šajā konkursā ir būtiski, lai pretendentam būtu pieredze videi draudzīgu būvju projektēšanā un pretendents ir izstrādājis un attiecīgā būvvalde ir akceptējusi ne mazāk kā vienu videi draudzīgu būvju tehnisko projektu. Nepieciešama arī  vismaz viena pozitīva atsauksme par iepriekšminētajiem sniegtajiem pakalpojumiem. Tāpat svarīgi, lai pretendentam būtu pieredze atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju būvprojekta izstrādē un attiecīgā būvvalde ir akceptējusi ne mazāk kā vienu atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju būvprojekta izstrādi. Un vismaz viena pozitīva atsauksme par iepriekšminētajiem sniegtajiem pakalpojumiem.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv