Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 18.marts  


Koncertuzvedums - Pavasara pazaudētās taktis ar visām no tā izrietošajām sekām...

Liepājas ceļojošais leļļu teātris "Maska" sadarbībā ar starptautisko konkursu laureāti, vokālo grupu "Putni" rāda koncertuzvedumu ar visai garu, intriģējošu nosaukumu "Pavasara pazaudētās taktis ar visām no tā izrietošajām sekām…". Uzveduma producents ir aģentūra "Latvijas koncerti", scenārija autors – teātra "Maska" direktors un aktieris Pēteris Trups, komponists – Andris Eniņš.

Koncertuzvedums notiks otrdien, 18. martā plkst. 13.00 Cēsu Kultūras centrā!

Izrādē darbojas komponists Kliņķītis un viņa draudzene Rožu rūķīte, kuri vēlas uzrakstīt dziesmiņu par pavasari, lai tas atnāktu ātrāk un nestu cilvēkiem prieku. Šo nodomu grib izjaukt negantais Duļķis un ļaunā Ragana.

Kliņķītim un Rožu rūķītei palīgā nāk astoņas mūzas ("Putnu" dziedātājas) un Mūzikas laumiņa, kas slikto nodomu izjauc, dziesma tiek uzrakstīta, un pavasaris tūlīt, tūlīt būs klāt.

Koncertuzveduma laikā darbībā tiek iesaistīti arī mazie skatītāji.

Biļetes cena: Ls 1,-

 

Informāciju sagatavoja:

 

Marika Slotina – Brante

Cēsu Kultūras reklāmas speciāliste

marika@kulturcentrs.lv

29249647Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv