Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.marts  


Mākslas spilvenu izstāde Kārļamuižā “Ķisens”

Sadarbībā ar Vidzemes Vēstures un Tūrisma centru Kārļamuižā (Cēsu rajons, Kārļi) ir apskatāmi seni Vidzemes novada spilveni un to pārklāji. Spilvenu ekspozīciju veidos ne tikai senatnīgi spilveni, bet arī mūsdienīgi darinājumi no muižas saimnieces un Cēsu novada mākslinieku krājumiem.

 

Ķisentiņš – mīļš draugs, kas uzklausa Jūsu saldākos sapņus un lutina ar mīļiem pieskārieniem!

 

21.martā Eiropas miega dienas svinības Kārļamuižas senatnīgajos buduāros. Spilveni lieli un mazi, koši un greznoti ar krāšņiem rakstiem. Apskatiet un iekārojiet – senatnīgos, modernos un vienmēr mīļos ķisenus. Izstāde veidota ar mīlestību, lai Jūs justos kā daļa no tās un varētu spilvenus pabužināt vai pat iegādāties.

 

Izstādes atklāšana un ekskursija pa Kārļamuižas buduāriem 2009.gada 21.marta pēcpusdienā pulksten 1600. Mēneša garumā spilveni priecēs ne tikai Kārļamuižas viesnīcas viesu, bet arī visus interesentus.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Stepiņa

Tālr. 26165298

E-pasts: info@karlamuiza.lv

www.karlamuiza.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv