Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.marts  


Gaidām ierosinājumus par vietām, kas Cēsu novadā jāsakopj Lielajā talkā!

  Tuvojas Lielā talka, kas šogad norisināsies 30.aprīlī. Cēsu novada Lielās talkas darba grupas sanāksmē, ko vadīja novada pašvaldības Projektu un vides speciāliste, talkas koordinatore Inta Ādamsone.

  Sanāksmē tika izvērtētas vietas, kuras būtu nepieciešams Lielajā talkā sakopt. Tā pat kā pērn tie būs pilsētas kapi, gravas, dzelzceļa mala, arī meži un Gaujmala. Kamēr sniegs vēl nav nokusis, grūti noteikt visas vietas, kurās būs nepieciešamas talkot. Iedzīvotāji savus priekšlikumus par vietām, kuras vajadzētu 30.aprīlī sakopt, var izteikt piezvanot uz novada pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centru pa tālruni – 64161800.

  Kā ierasts, Lielajā talkā būs gaidīti gan skolu kolektīvi, gan uzņēmumu un iestāžu pārstāvji, gan dažādas entuziastu grupas. .To darbs 30.aprīlī iepriekš jāpiesaka un jāsaskaņo ar talkas koordinatori Intu Ādamsoni pa tālruni – 64161818.

  Arī šogad pēc talkas visi tiks aicināti sapulcēties vai nu pilsētas stadionā vai Rožu laukumā, lai labā noskaņojumā izvērtētu talkā paveikto.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv