Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 18.aprīlis  


Maģistra studiju studenti novērtēs vides pārvaldību Cēsis

Piektdien, 18.aprīlī, izbraukuma studiju laikā Cēsu pilsētā viesosies gandrīz 20 Latvijas Universitātes Vides pārvaldības institūta maģistra studiju studenti, lai iepazītos ar vides pārvaldības praksi Cēsu pilsētā, novērtētu vides sistēmanalīzes pieeju pašvaldībā un iepazītos ar energosaimniecības pārvaldību un energoefektivitātes projektu realizāciju Cēsīs.

 

Maģistranti apmeklēs Cēsu pilsētas domi, kur tiksies ar domes speciālisti vides jautājumos Intu Ādamsoni, pilsētas ainavu arhitektu Jāni Sirlaku un sabiedrisko attiecību speciālistiem. Tikšanās laikā paredzēta ievadošā lekcija un diskusijas par vides politiku Cēsīs, kā arī studiju ekskursija pa Cēsu pilsētas vides problēmobjektiem.

 

Viesošanās laikā studenti tiksies arī ar Cēsu vides politikas īstenošanā iesaistītajām mērķa grupām, tostarp skolām, nevalstiskajām organizācijām, Vides padomes speciālistiem un Ziemeļvidezmes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas pārstāvjiem.

 

Dienas noslēgumā maģistra studiju studenti sniegs detalizētu vides jautājumu novērtējumu Cēsu pilsētā: kā Cēsu pilsētā tiek realizēta vides politikas izstrāde, vides rīcības programmas izstrāde, konkrētu vides projektu izstrāde un īstenošana un problēmsituāciju identifikācija un analīze vides nozarē.

 

Šādas izbraukumu studijas, kuru laikā maģistra studiju studenti apmeklē Cēsis, bijušas vairākas. Izbraukumu laikā studenti gūtās teorētiskās zināšanas salīdzina un pielieto praksē, klātienē novērtējot pilsētas vides problemobjektus.

 

Kā stāsta Cēsu pilsētas domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Dita Trapenciere, šāda sadarbība ir veiksmīga un nozīmīga, jo tā dod iespēju paraudzīties uz procesiem no malas, kā arī novērtēt vai Cēsu speciālistu un maģistrantu viedokļi sakrīt un rast dažādus risinājumus.

 

Iepriekš maģistranti no Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātes Vides pārvaldības institūta Cēsis apmeklēja 2005 gadā, kad izstrādāja detalizētu priekšlikumu kopumu Cēsu pilsētas Vides pārskatam.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv