Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 18.aprīlis  


Cēsu pilsētas dome apstiprina Cēsu pašvaldības izglītības stratēģiju

Cēsu pilsētas dome apstiprinājusi Cēsu pašvaldības izglītības stratēģiju, kuras mērķi ir veidot izglītotu un mūžizglītībai motivētu pilsētas sabiedrību, kas ir garants pilsētas attīstībai un ieguldījumam drošības sadarbības un labklājības attīstības procesā; kā arī kvalitatīvi, sistemātiski un ekonomiski sakārtot izglītības institūciju tīklu Cēsīs, veicinot integrāciju ES izglītības telpā.

 

Cēsu pašvaldības izglītības stratēģija sastāv no vietējās izglītības politikas tiesiskā pamata, izglītības stratēģijas programmas, rīcības programmām pirmsskolas izglītības, pamatizglītības, vidējās izglītības, interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības kvalitātes pilnveidei, uzraudzības sistēmas un citām sadaļām.

 

Izglītības stratēģija izstrādāta 2008. - 2013. gadam.

 

Līdz šim Cēsis ir vienīgā Latvijas pilsēta, kas izstrādājusi tik detalizētu stratēģiju izglītības attīstībai un pilnveidošanai pilsētā.          Šī stratēģija ir īpaša ar to, ka tajā detalizēti ir apkārstīta stratēģijas rīcības programma.

 

Cēsu pašvaldības izglītības stratēģijā iekļauti arī ieteikumi no Cēsu pašvaldības izglītības iestādēm. Stratēģija apstiprināta ar Cēsu pilsētas 17.aprīļa domes sēdē. 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 4121677; 28645386

www.cesis.lv

laura.zauere@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv