Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.aprīlis  


Jaunā fotogrāfa Kaspara Kurcena debija ar foto retrospekciju par Livonijas svētkiem

Jaunā fotogrāfa Kaspara Kurcena debija ar foto retrospekciju par Livonijas svētkiem „Livonija 2010” Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9, 1.stāvā) apskatāma no 20.aprīļa līdz 30.maijam.

 

Izstādē 12 lielformāta bildēs būs redzami vieni no krāšņākajiem gada pasākumiem Latvijā - Livonijas svētki, kur īpaši radītā gaisotne ar dejām, mūziku, bruņinieku cīņām un amata prasmes demonstrējumiem ikvienam apmeklētājam uzbur sadzīvisku viduslaiku ainu. Šie svētki ir īsts izaicinājums fotogrāfiem - atrast svarīgākos, raksturojošākos svētku mirkļus un tos iemūžināt. Izstādes autors, Kaspars Kurcens, ir viens no tiem fotogrāfiem, kura bildes tiek izmantotas par pamatu sniedzot vizuālo stāstu par Livonijas svētkiem. Izstāde ir kā aicinājums apmeklēt viduslaiku svētkus arī šogad - 21.maijā Cēsīs un 22.maijā Āraišos.

 

Foto retrospekcija par Livonijas svētkiem ir izstādes autora Kaspars Kurcena debija. „Foto iemaņas pašmācības ceļā apguvu kopš 2009.g oktobra, lai gan fotogrāfija saistījusi jau vairākus gadus, redzēju labas bildes gan internetā, gan žurnālos, un arī vēlējos tādas uztaisīt, tikai iepriekš nav bijusi iespēja ar to nodarboties. Ar fotogrāfiju mēģinu parādīt lietas tā - kā es tās redzu vai arī mēģinu ieraudzīt kaut ko, kas bez fotokameras paliktu neredzams. Visvairāk mani uzrunā ainavas, lai gan pēdējā laikā esmu pievērsies astrofotogrāfijai,” par sevi stāsta Kaspars Kurcens.

 

 

Vairāk Kaspara Kurcena foto attēli apskatāmi interneta vietnē http://www.flickr.com/photos/kurcensk/

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv