Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.aprīlis  


Akcija “Sapnis rada sapni”

                                                

 

          Akcijas “Sapnis rada sapni” brīvprātīgie oragnizatori – SIA "BUTS" Cēsu filiāles kursa "Projektu vadība" beidzēji un SSB "Daiva" kopā ar projekta idejas autori un vadītāju Ligitu Embrekti jau sestdien,16.aprīlī sanāca kopā uz pirmo radošo darbnīcu “Sapņu labaratorija” Cēsīs, Pļavas ielā 3a, lai iedvesmojoties viens no otra radītu savu sapņu vizualizāciju. Pirmajā radošajā darbnīcā Cēsīs radīja savus sapņus akcijas “Sapnis rada sapni” komanda kopā ar SSB”Daiva” un LKNDZ Cēsu grupu. Nākamās darbnīcas jau paredzētas:

•                     18.04 plkst.15.00 – Cēsu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā

•                     19.04 plkst.10.00 – pansionāta”Rūja” iemītniekiem, Cēsīs, Pļavas ielā 3a

•                     20.04 plkst.10.00 – Spāres speciālajā internātpamatskolā

 

Akcijas mērķi: iesaistīt iedzīvotājus radošās aktivitātēs, tādējādi veicinot viņu pašrealizāciju, personības izaugsmi, piederības sajūtu sabiedrībai kopumā; dot iespēju radošajiem cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem attīstīt savas mākslinieciskās spējas sadarbībā ar Cēsu Mākslas skolas pedagogiem; popularizēt brīvprātīgo darbu; sniegt iespējas katram radošam indivīdam izpausties un aktualizēt savus nākotnes sapņus un veidot sabiedrības izpratni par kopīgām vērtībām.

Ieskats dažās akcijas norisēs. Akcijas ietvaros tiek organizētas radošās darbnīcas „Sapņu laboratorijas” skolās, bērnudārzos, internātskolās un citās iestādēs. Cēsu Mākslas skolas skolotāji veidos kopīgus sapņu darbus kopā ar cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, gūstot pieredzi sadarbībā un radošu iedvesmu. Kā arī jebkuram ir iespēja piedalīties “Sapņu šalles” radīšanā adot,  tamborējot, pērļojot, lai akcijas kulminācijas laikā - Cēsinieku svētkos (27.05-29.05), mūsu radītie darbi saplūstu kopā. Sekojiet informācijai www.cesis.lv, www.calis.lv., www.lkndz.lv

Tiek aicināti visi - lieli un mazi, veci un jauni, laucinieki un pilsētnieki, ar un bez kādiem funkcionāliem traucējumiem, tādi kādi esam normālā sabiedrībā – kopā, piedalīties sava sapņa radīšanā.

Ir svarīgi lai ikvienam būtu iespēja ar savu nākotnes vīziju pievienoties visas Latvijas sapņiem LKNDZ rīkotajā akcijā “Mūsu sapņi”. Vizualizētie sapņi no 20.maija plūdīs portālā www.calis.lv “Sapņu upē”, satiksies Cēsinieku svētkos (27.05-29.05), piedalīsies ceļojošajās izstādēs pa visu Latviju. Ļoti bieži mēs – pieaugušie baidāmies sapņot, jo līdz ar to mēs uzņemamies atbildību par to realizāciju. Tie, kas ir drosmīgāki īsteno savus sapņus un tiksies sapņu īstenotāju salidojumā 27.maijā. Tā veidojas arī projekti, akcijas, jauni uzņēmumi, jauni mērķi... un mēs – saliedēta sabiedrība.

 Ja arī Tu vēlies vizualizēt savu sapni, aktīvi līdzdarboties vai vienkārši vēlies zināt ko nozīme brīvprātīgo darbs, tad piesakies! Sapņosim, radīsim katrs savu sapni, lai tālāk varam sapņot un radīt kopā!

 

 

             Uz sadarbību!

 

Informāciju sagatavoja :

Sanita Vagale

Akcijas “Sapnis rada sapni”

Koordinatore un kontaktperona

Tel.mob.26891943

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv