Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.aprīlis  


Desmitā Latvijas kalnu divriteņu maratonu sezona 1.maijā sāksies Cēsīs


Pirmdien 18.aprīlī Cēsu novada pašvaldībā notika preses konference, kurā par SEB Latvijas čempionāta kalnu divriteņu maratonā 1.posmu, informēja sacensību rīkotājs Igo Japiņš.

  MTB maratoniem šogad aprit jau desmitā gadskārta un, kā ierasts, sezonas pirmais starts būs iecienītais velomaratons Cēsīs – Valmiera. Sākotnēji bija iecerēts, ka sacensības notiks 25.aprīlī, taču ieilgusī ziema un pārplūdusī Gauja ieviesa  korekcijas un sacensības nācās pārcelt uz 1.maiju.

I.Japiņš pastāstīja, ka līdz šim lielākais dalībnieku skaits velomaratonā Cēsis – Valmiera bijis 2300 sportistu un arī jubilejas sezonā interese par dalību sacensībās ir liela. Pie tam šogad tas būs arī Latvijas čempionāta MTB maratonā amatieriem 1. posms un gaidāma spraiga cīņa. Kā uzsvēra I. Japiņš, amatieru sacensības dod iespēju pamanīt jaunus talantīgus riteņbraucējus. Tā cēsnieks Ivars Prokofjevs, kurš veiksmīgi startēja MTV velomaratonos amatiera statusā, ir uzaicināts profesionāļu komandā un Latvijas izlases sastāvā, piedalīsies pasaules  Nāciju kausa izcīņas sacensībās.

   Velomaratona Cēsis – Valmiera starts 1. maijā būs, kā ierasts, Vienības laukumā. Pulksten 12.00 distancē dosies Elites grupas braucēji, kas veiks 63 km garu distanci. Tautas un Veselības grupu brauciens startēs 13.30. cauri Cēsīm riteņbraucēji brauks no Vienības laukuma par Vaļņu, Gaujas, Līgatnes un Pētera ielām un 1.maija priekšpusdienā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Taču līdzjutēji aicināti neierobežotā skaitā nākt vērot sacensības, atbalstīt un uzmundrināt sportistus. Protams, būs arī bērnu brauciens, kas Uzvaras bulvāra sākumā startēs pulksten  12.05.

  Par kārtību un drošību sacensību laikā rūpēsies Valsts policijas un Cēsu novada pašvaldības policijas darbinieki. Par trases sagatavotību gādās aktīvās atpūtas centrs „Eži”. Lai dalībnieki varētu nokļūt starta vietā Cēsīs un pēc finiša Valmierā mājās, tiks nodrošināts papildus vilciens.

Attēlā: SEB MTB maratonu rīkotājs Igo Japiņš ( no labās) un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks Jānis Goba informē par desmitās velomaratonu sezonas atklāšanas sacensībām Cēsīs.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv